Novinky
6
září
2015

Naši hráči v národních týmech


Během reprezentační přestávky se představili v akci také naši hráči. Nejúspěšnější byl Michal Trávník v týmu ČR do 21 let. Ján Greguš, Ruslan Mingazov a Vyacheslav Karavaev na výhry nedosáhli.

Michal Trávník

Na domácím stadionu Střelnice odehrála česká reprezentace do 21 let pod vedením trenéra Vítězslava Lavičky první kvalifikační utkání v boji o postup na ME U21 2017 proti Maltě. Český tým svého soupeře celkově přehrál a zaslouženě zvítězil 4:1! Michal Trávník odehrál celé utkání a byl výraznou postavou na hřišti. Jako nejzkušenější hráč týmu pak převzal v 70. minutě po střídání kapitána pásku a došel s týmem za prvním vítězstvím v kvalifikaci. 

Ján Greguš

Na našeho defenzivního záložníka Jána Greguše čekal těžký úkol v kvalifikačním zápase slovenského A týmu. Na půdě Španělska chtěli naši sousedé zvítězit a pokračovat tak ve skvělých kvalifikačních výkonech. Španělsko si ale dvěma góly během prvního poločasu zajistilo vítězství 2:0. Ján Greguš odehrál celé utkání.

Vyacheslav Karavaev

Ruská reprezentace do 21 let povolala do svých řad našeho pravého obránce Vyacheslava Karavaeva pro úvodní dva kvalifikační zápasy o ME U21 2017. Ve Finsku ale ruský tým prohrál 2:0. Sláva Karavaev odehrál celé utkání.

Ruslan Mingazov

Kvalifikační boje o postup na MS 2018 v Rusku pokračovaly také v asijské skupině, kde se v dresu Turkmenistánu představil Ruslan Mingazov. Jeho tým cestoval do Ománu, ale domů se nakonec vracel s prázdnou. Domácí Omán zvítězil 3:1 a národní tým Ruslana Mingazova nadále čeká na první vítězství v kvalifikaci. Po třech zápasech má Turkmenistán na kontě jednu remízu a dvě porážky.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.