Naši hráči v reprezentacích

Během aktuální reprezentační přestávky nám z týmu odcestovali čtyři hráči, kteří si plní povinnosti v národních týmech. Zejména v Lize národů UEFA.

Martin Doležal a Michal Trávník

Záložník Michal Trávník a útočník Martin Doležal byli povoláni do výběru české reprezentace trenéra Jaroslava Šilhavého. Zatímco pro Michala Trávníka je to již několikátá pozvánka do národního týmu, Martin Doležal je v A týmu vůbec poprvé v kariéře.

Český tým čeká nejprve ve čtvrtek přípravné utkání v Polsku a následně v pondělí mezinárodní derby proti Slovensku v pražské Eden aréně v rámci Ligy národů UEFA. Ukrajina je v naší skupině na prvním místě s plným počtem 9 bodů po třech zápasech. Český tým je druhý se třemi body a Slovensko je na posledním místě bez bodového zisku.

Vladimir Jovović

Záložník Vladimir Jovović nechybí v nominaci reprezentace Černé Hory pro dva zápasy Ligy národů UEFA. V sobotu 17. listopadu proti Srbsku a v úterý 20. listopadu od 20:45 v domácím prostředí proti Rumunsku. Černá Hora je zatím na druhém místě v tabulce o bod za vedoucím Srbskem a o jeden bod před třetím Rumunskem. Následující dva zápasy hodně napoví o tom, jaké budou postupové šance Černé Hory.

Davis Ikaunieks

Lotyšská reprezentace povolala do svých řad útočníka Davise Ikauniekse. Lotyšsko má před sebou dva venkovní zápasy. Nejprve ve čtvrtek 15. listopadu v Kazachstánu v Astana Areně, další zápas potom Lotyšsko čeká v pondělí 19. listopadu v Andoře. Ve skupině je Lotyšsko zatím na třetím místě se ztrátou tři bodů na Kazachstán. Takže bitva v Astaně je pro tým Davise Ikauniekse hodně důležitá.

Author Martin Bergman