Nejstarší dorost vstřelil Neratovicím 9 branek!

Ve vloženém 13. kole České ligy sehrál ve středu jablonecký starší dorost vítězný zápas v Neratovicích. Jablonečtí borci si s chutí zastříleli a jednoznačně zvítězili 9:1. Hattickem se blýskl Schober.

ČL, Kolo: 13, Datum: 29.9.2021

Fotbal Neratovice - FA Jablonec 1:9 (1:5)

Sestava FA Jablonec: Reiner – Šebek, Malý, Chládek, Ryml (72. Bína) – Werani (67. Kochánek), Kubín (72. Kubát), Stibor, Hanzlíček – Linhart, Svrček (55. Schober)

Trenéři: Just, Mička

Branky FA Jablonec: 61., 69. a 80. Schober. 13. a 26. Hanzlíček, 5. Malý, 19. Werani,

43. Linhart, 86. Stibor

Potrestaní FA Jablonec: -

Sestava soupeř: Karásek – Eiselt, Janeba, Kosina, Schnedörfler – Šamša, Nerger (74. Tauchman), Mára (46. Klouda), Černý – Steinz, Šiler

Branky soupeř: 22. Steinz

Potrestaní soupeř: ŽK – 55. Kasina

Hřiště/povrch: Neratovice TJ (umt)

Rozhodčí: Aubrecht, Zoufalý, Braunšveig

Komentář:

Skóre zápasu otevřel už v 5.minutě Malý, který využil přesnou přihrávku Hanzlíčka zleva. V další minutě Svrček pálil do břevna. Do šance se dostal ve 12. minutě Linhart, jehož přesnou střelu do pravého růžku gólman Karásek bravurně odrazil na roh. Ve 13. minutě navýšil vedení hostů Hanzlíček a 19. minutě dal třetí branku zblízka Werani. Až ve 21. minutě měli domácí možnost z trestného kopu, ale střelu z voleje Steinze Reiner vyrazil. Vzápětí Steinz využil chybu při malé domů Chládka, míče se zmocnil a sám před Reinerem snížil na 1:3. Chybu Jablonec napravil v 26. minutě čtvrtým gólem, který vsítil Hanzlíček, když využil míč odražený od břevna po střele Weraniho. Dvě minuty před půlí uspěl Linhart, kterého před brankou přesně našel Werani.

V 60. minutě se pohotová střela domácího Kloudy odrazila od břevna. Na druhé straně unikl Schober a pohodlně zvýšil vedení Jablonce na 6:1. V 69. minutě Schobera do úniku vysunul Šebek a bylo to 7:1. Domácí získali v 76. minutě standardku – trestný kop, z kterého ránu Šilera Reiner srazil do břevna a mimo. V 80. minutě završil Schober svůj hatrik, který tak zužitkoval přihrávku Hanzlíčka. Účet Jablonce pak v 86. minutě uzavřel devátou brankou Stibor. Poslední slovo mohli mít neratovičtí, ale Reiner prudkou střelu po zemi Steinze srazil mimo branku.

Sestavil: Pavel Bursa