květen

Obránce Jan Krob prodloužil smlouvu

FK Jablonec hlásí prodloužení smlouvy se zkušeným krajním obráncem Janem Krobem!

Čerstvě 34-letý obránce působí v české nejvyšší soutěži už dvanáctým rokem, nasbíral úctyhodných 254 startů s 10 přesnými zásahy a 48 gólovými asistencemi. I v letošním ligovém ročníku patří k nejvytíženějším hráčům Jablonce. Nastoupil totiž ke 24 zápasům a gól vsítil svému někdejšímu týmu z Teplic. Ke gólu v aktuální ligové sezóně přidal ještě tři asistence.

"Jsem rád, že jsme se dohodli s panem Peltou na pokračování v Jablonci. Máme sezónu dobře rozjetou a v nové sezóně nás čeká boj o evropské poháry, tak jsem rád, že u toho budu v týmu s touhle výbornou partou," říká k podpisu nové smlouvy obránce Jan Krob.

V Jablonci Jan Krob působí od léta 2019 a svůj pobyt na Střelnici si prodlouží už na třetí sezonu, protože právě nyní došlo k vzájemné dohodě s podepsáním nového kontraktu do 30. června 2022!

Profil Jana Kroba

Narozen: 27. dubna 1987

Post: levý obránce

Noha: levá