This text will be replaced
Aktualita
3
červenec
2015

Obránce Vjačeslav Karavajev posílí Jablonec


Dvacetiletý ruský obránce Vjačeslav Karavajev, který v minulém roce působil v Dukle Praha, bude v nadcházející sezoně působit v našem týmu. V pátek poprvé trénoval na soustředění v Rakousku.

Ve čtvrtek večer přicestoval kmenový hráč ruského velkoklubu CSKA Moskva do Rakouska a po dlouhé cestě ho čekalo příjemné přivítání od realizačního týmu. V pátek ráno se již zapojil do tréninkového procesu na rakouském soustředění a bude u nás hostovat jeden rok.

Vjačeslav Karavajev je pravý obránce, který tak doplní Josého Romeru na jeho postu a zvýší na tomto místě konkurenci. Z minulosti zná Tomáše Wágnera a Stanislava Tecla, když proti nim nastoupil v Lize mistrů v dresu CSKA Moskva. "Na ten zápas nevzpomínám v dobrém, protože jsme prohráli," připomněl duel, kde v závěrečné minutě zařídil vítězství svým gólem právě Tomáš Wágner.

Angažmá v Jablonci je pro mladého Rusa výzvou a bude se chtít poprat o místo v sestavě. "Jsem rád, že jsem teď v Jablonci. Je to velmi silný tým. Chtěl bych se prosadit a dostat se do sestavy. Důležité pro mě je sbírat zkušenosti. Věřím, že budu ještě silnější, než jsem byl v minulé sezoně," říká dvacetiletý pravý obránce Karavajev.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.