Novinky
16
červen
2015

Od nové sezóny pod názvem FK Jablonec


Jablonecký fotbalový klub se vrací k názvu bez označení partnera. Obchodní společnost bude k 1. 7. 2015 přepsána na Fotbalový Klub Jablonec, a.s. Ve zkrácené podobě může být klub nadále označován jako FK Jablonec.

Spolupráce se společností Baumit bude pokračovat i v následující sezóně, nicméně obě strany se dohodli na jiném plnění a Baumit proto zmizí z názvu jabloneckého klubu. „Před uplynulou sezónou fanoušci kvitovali návrat tradičního názvu stadionu a nyní jistě pozitivně přijmou i další změnu. Od příštího soutěžního ročníku budou na Střelnici vítat hráče pod jednoduchým názvem FK Jablonec,“ uvedl generální ředitel klubu Mgr. Petr Doležal.

Součástí této změny bude i drobná úprava v tradičním logu, kde bylo v minulých sedmi letech umístěno označení Baumit. „Uvažovali jsme při té příležitosti o zcela nové grafické identitě a možnosti kompletního rebrandingu. Nakonec však zvítězila soudržnost s tradičním logem jabloneckého klubu,“ doplnil ještě k drobné úpravě klubového loga tiskový mluvčí Štěpán Hanuš. Pozorní fanoušci si už možná změny všimli. Nové logo totiž zdobí vizuál permanentních vstupenek, které jsou v prodeji již od 8. června.

Zjednoduší se tak i spolupráce s UEFA. V rámci evropských pohárů je totiž zakázána prezentace jakéhokoliv partnera. Nové logo bude stejně jako název v platnosti od 1. července a již nyní si ho můžete stáhnout zde.

S ohledem na změnu názvu klubu dojde ještě před startem sezóny k několika drobným úpravám. V nejbližší době bude například změněn název klubového účtu na Twitteru a YouTube.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.