Mládež
duben

Ohlédnutí za zimním obdobím kategorie U10

Naši žáčci z kategorie U10 nás nyní reprezentují na turnaji v německém Berlíně. Trenér Libor Řezníček se otočil za zimním obdobím. Na dálku držíme palce !!

Ahoj Libore, nyní jste na turnaji v Berlíně, mohl by ses ohlédnout za Vaší zimou ? Nastínit jaká byla podzimní část a co Vás čeká výhledově ?

Zimní období jsme převážně strávili po halách a tak jsme se také zaměřili na všeobecný rozvoj pohybových schopnosti a rozvoj síly formou úpolových cvičení s cílem “dokonale ovládej své tělo”. Účastnili jsme se několika halových turnajů,kde jsme vždy obsadili přední příčky. Dále jsme volili venkovní přátelské utkání s rozdílnou herní obtížnosti se zapojením všech 20 hráčů v kádru a s různým počtem hráčů v poli.V minulém týdnu nám začala jarní část sezóny v KP U 11 kde zcela určitě chceme navázat na podzimní velmi úspěšnou šňůru 10 utkání bez porážky , ale hlavně se opět chceme prezentovat velmi dobrým projevem hry. Preferujeme a chceme být silní na míči v soubojích 1x1 s dobrou kombinační hrou založenou na rychlém přechodu do útočné fáze a kreativitou všech hráčů. Chceme a nejvíc nás baví střílet branky což potvrzuje 540 branek v 12 utkáních podzimní části KP. Nyní nás čeká prestižní několika denní turnaj v Německém Berlíně na který jsme byli pozváni díky velmi dobré reprezentaci klubu v loňském roce na turnaji v Kolíně nad Rýnem moc se už těšíme. Preferuji každoroční mezinárodní turnaj, což je skvělým zážitkem nejen pro kluky,ale našim úkolem je i perfektní prezentace našeho klubu a porovnání dovednosti našich kluků se špičkou Evropy. V současné době je tým velmi kompaktní.

Co by jsi nyní aktuálně vyzdvihl u tvé kategorie ?

Co bych vyzdvihl ? Až neskutečnou zapálenost kluků a pozor jedné dívky !! do hry jako takové, jejich obrovský chtíč se neustále zlepšovat a být lepším hráčem prostě to jak jsou celkově nastavení. Dále určitě obětavost a vzájemný respekt všech,kteří jsou součástí celého týmu kam určitě patří i rodiče. Naši fotbalovou cestou chceme kráčet společně. Snažíme se vybudovat a propojit kladný vztah ve smyslu Klub- trenér- hráč - rodič což považujeme za základní kamen fungování týmu jako celku.

Děkujeme Liborovi za fotky do galerie, krátké shrnutí podzimní/zimní a aktuální práce a moc držíme palce na turnaji v Berlíně !