duben

Omezený počet fanoušků na Olomouc!

FK Jablonec reaguje na úterní rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví ČR a umožní vstup na nedělní zápas proti Olomouci (neděle 2. 5. 15:00) části permanentkářů! Je však nutné splnit několik důležitých podmínek!

FORTUNA:LIGA | 30.kolo

:

Branky JAB: 45. Ivan Schranz (vl.), 65. Ivan Schranz (vl.), 68. Martin Doležal (vl.)

Branky OLO: 13. Radek Látal (vl.)

„Pro klub nebylo jednoduché vybrat spravedlivou metodu, jak selektovat permanentkáře, kteří se na nejbližší domácí zápas dostanou. S ohledem na sníženou kapacitu, která je o poznání nižší, než počet placených permanentek, jsme se rozhodli pro rezervační systém pro majitele permanentek,“ říká tiskový mluvčí klubu Martin Bergman.

Rezervační systém se spustí ve čtvrtek a bude v provozu do vyčerpání kapacity pro majitele placených permanentek na webu našeho ticketingového partnera https://www.ticketstream.cz/akce/fk-jablonec-vs-sk-sigma-olomouc-142443. Majitel placené permanentky, který se včas do vyčerpání kapacity přihlásí k účasti na zápase prostřednictvím referenčního čísla své permanentky (u čárového kódu), získá následně do e-mailu volnou vstupenku na utkání, kterou se prokáže u hlavního vstupu na Stadion Střelnice. Rezervační systém startuje na webu Ticketstream v 10:00!

STARTUJEME V 10:00! Rezervační systém na nedělní utkání s SK Sigma Olomouc startuje pro majitele placených permanentek v...

Zveřejnil(a) FK Jablonec dne Středa 28. dubna 2021

V OMEZENÉM REŽIMU BUDE OTEVŘENA POUZE HLAVNÍ TRIBUNA A – VÝCHOD PRO PERMANENTKÁŘE. PERMANENTKÁŘI NEMAJÍ KVŮLI OMEZENÉ KAPACITĚ NÁROK NA SVÉ SEDADLO A REGISTROVAT SE MOHOU SAMOZŘEJMĚ TAKÉ DRŽITELÉ PERMANENTEK NA TRIBUNU B – ZÁPAD.

DŮLEŽITÉ JE, ŽE NEBUDE MOŽNÉ JINÝM ZPŮSOBEM ZÍSKAT VSTUPENKU NA ZÁPAS.

U vstupu je nutno prokázat se jedním z níže uvedených způsobů:

A) Test
U vstupu bude nutné prokázat se negativním výsledkem RT-PCR testu ne starším 48 hodin, případně negativním POC antigenním testem na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 ne starším 48 hodin. Test je možno získat i přímo na místě v budově Střelnice (max. doba obdržení SMS s výsledkem je 15 minut). Jednou za tři dny máte nárok na test zdarma hrazený ze zdravotního pojištění a Veřejné odběrové místo Střelnice bude otevřeno v neděli od 9:00.

B) Certifikát o absolvování očkování – certifikát MZ ČR o kompletně provedeném očkování (obě dávky), od kterého uplynulo nejméně 14 dní.

C) Doklad (lékařskou zprávu) o prodělání covidu v posledních 90 dnech

U vstupu je rovněž nutno odevzdat vyplněný Dotazník COVID, který obdržíte e-mailem po úspěšném zaregistrování k účasti na zápase.

Po celou dobu pobytu na stadionu je povinné zakrytí úst i nosu respirátorem minimálně třídy FFP2 nebo KN95 bez výdechového ventilu.

Doporučujeme příchod na stadion s předstihem vzhledem k nutným kontrolám testů a měření teploty.