Aktualita
28
duben
2021

Omezený počet fanoušků na Olomouc!


FK Jablonec reaguje na úterní rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví ČR a umožní vstup na nedělní zápas proti Olomouci (neděle 2. 5. 15:00) části permanentkářů! Je však nutné splnit několik důležitých podmínek!

FORTUNA:LIGA | 30.kolo


3
:
1
1:1

Branky JAB: 45. Ivan Schranz (vl.), 65. Ivan Schranz (vl.), 68. Martin Doležal (vl.)

Branky OLO: 13. Radek Látal (vl.)


„Pro klub nebylo jednoduché vybrat spravedlivou metodu, jak selektovat permanentkáře, kteří se na nejbližší domácí zápas dostanou. S ohledem na sníženou kapacitu, která je o poznání nižší, než počet placených permanentek, jsme se rozhodli pro rezervační systém pro majitele permanentek,“ říká tiskový mluvčí klubu Martin Bergman.

Rezervační systém se spustí ve čtvrtek a bude v provozu do vyčerpání kapacity pro majitele placených permanentek na webu našeho ticketingového partnera https://www.ticketstream.cz/akce/fk-jablonec-vs-sk-sigma-olomouc-142443. Majitel placené permanentky, který se včas do vyčerpání kapacity přihlásí k účasti na zápase prostřednictvím referenčního čísla své permanentky (u čárového kódu), získá následně do e-mailu volnou vstupenku na utkání, kterou se prokáže u hlavního vstupu na Stadion Střelnice. Rezervační systém startuje na webu Ticketstream v 10:00!


STARTUJEME V 10:00! Rezervační systém na nedělní utkání s SK Sigma Olomouc startuje pro majitele placených permanentek v...

Zveřejnil(a) FK Jablonec dne Středa 28. dubna 2021


V OMEZENÉM REŽIMU BUDE OTEVŘENA POUZE HLAVNÍ TRIBUNA A – VÝCHOD PRO PERMANENTKÁŘE. PERMANENTKÁŘI NEMAJÍ KVŮLI OMEZENÉ KAPACITĚ NÁROK NA SVÉ SEDADLO A REGISTROVAT SE MOHOU SAMOZŘEJMĚ TAKÉ DRŽITELÉ PERMANENTEK NA TRIBUNU B – ZÁPAD.

DŮLEŽITÉ JE, ŽE NEBUDE MOŽNÉ JINÝM ZPŮSOBEM ZÍSKAT VSTUPENKU NA ZÁPAS.


U vstupu je nutno prokázat se jedním z níže uvedených způsobů:

A) Test
U vstupu bude nutné prokázat se negativním výsledkem RT-PCR testu ne starším 48 hodin, případně negativním POC antigenním testem na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 ne starším 48 hodin. Test je možno získat i přímo na místě v budově Střelnice (max. doba obdržení SMS s výsledkem je 15 minut). Jednou za tři dny máte nárok na test zdarma hrazený ze zdravotního pojištění a Veřejné odběrové místo Střelnice bude otevřeno v neděli od 9:00.

B) Certifikát o absolvování očkování – certifikát MZ ČR o kompletně provedeném očkování (obě dávky), od kterého uplynulo nejméně 14 dní.

C) Doklad (lékařskou zprávu) o prodělání covidu v posledních 90 dnech

U vstupu je rovněž nutno odevzdat vyplněný Dotazník COVID, který obdržíte e-mailem po úspěšném zaregistrování k účasti na zápase. 

Po celou dobu pobytu na stadionu je povinné zakrytí úst i nosu respirátorem minimálně třídy FFP2 nebo KN95 bez výdechového ventilu. 

Doporučujeme příchod na stadion s předstihem vzhledem k nutným kontrolám testů a měření teploty.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.