červenec

Organizační pokyny k utkání s SK Slavia Praha

Přístupová cesta od Turnovské ulice je z důvodu rekonstrukce uzavřena. Využijte náhradní cestu po schodech od bývalé Restaurace U Červených.

Před nedělním utkáním nebude fanouškům z důvodu rekonstrukce povrchu umožněno využít schody od Kauflandu. Pro vstup na tribunu A tak bude nutné využít cestu po schodech od Červených. Přístupnost na tribunu B a do sektoru hostů není nikterak omezen.

Tribuna JIH je věnována fanouškům hostujícího klubu. Pro příznivce FK Jablonec jsou určeny tribuny A a B.

Pokud ještě nemáte zakoupenou vstupenku, vyhněte se případným frontám u pokladen a kupte si vstupenku online v předprodeji.

Při plánování cesty na nedělní utkání tak počítejte s časovou rezervou. Stadion se otevírá již hodinu a půl před úvodním výkopem.

1. Za přechodem od parkoviště se dejte vlevo.

2. Pokračujte podél silnice.

3. U kruhového objezdu zahněte vpravo směrem po schodech nahoru.

4. Vítejte na Střelnici!