Permanentky 2021/2022 jsou v prodeji!

Majitelé placených permanentek ze sezóny 2020/2021 mají automaticky prodlouženou platnost permice také na novou sezónu! Pro ostatní z vás jsou v prodeji sezónní karty na ročník 2021/2022!

Chcete mít jistotu, že se dostanete na všechna domácí utkání, pokud to epidemiologická situace dovolí? Chcete si užívat výhody, které mají naši současní majitelé placených permanentek? Pokud ano, tak neváhejte a pořiďte si permanentku FK Jablonec na sezónu 2021/2022!

<#buttonLong>NAKUPUJTE PERMICE ONLINE<#/buttonLong>

Stávající majitelé placených permanentek na sezónu 2020/2021 budou mít platnost permanentek na další sezónu 2021/2022 AUTOMATICKY PRODLOUŽENOU! To znamená, že další soutěžní ročník máte od nás zdarma jako poděkování za podporu v sezóně 2020/2021, kterou výrazně ovlivnila nejen z pohledu uzavření tribun pro diváky, pandemie koronaviru. Platnost permanentek se také automaticky prodlužuje držitelům permanentek kategorie KARTA. Proto doporučujeme, abyste své permanentky na sezónu 2020/2021 po sezóně nevyhazovali nebo nelámali. Stejně tak zdarma vyměníme zakoupené parkovací karty ke Stadionu Střelnice.

Nová výhoda pro majitele permanentek!

Spolu s naším partnerem pro zajištění letního herního soustředění, regionem Gitschberg Jochtal v Jižním Tyrolsku, jsme připravili zajímavou akci pro majitele placených permanentek! Každý permanentkář získá slevu 15% na skipas v oblasti Gitschberg Jochtal, kde na milovníky zimních radovánek čeká 55 kilometrů sjezdovek Jižního Tyrolska!

Stávající výhody zůstávají!

Uvědomujeme si, že je doba nejistá a není pořád jasné, jestli budou tribuny přístupné všem fanouškům od nové sezóny. Pevně však věříme tomu, že to tak z velké části bude a k prodlouženým placeným a nově zakoupeným permanentkám zůstávají v platnosti také jejich stávající výhody!

• cena permanentky zahrnuje všechny domácí zápasy FORTUNA:LIGY
  • cena zahrnuje domácí zápasy v Poháru MOL Cup
  • cena zahrnuje vstup na domácí zápasy v předkolech evropských pohárů UEFA
  • cena zahrnuje vstup na domácí zápasy B týmu ve Sportovním areálu Břízky
  • s permanentkou máte předkupní právo a lepší ceny na případný postup do základní skupiny evropských pohárů UEFA
  • s placenou permanentkou máte 20% slevu na jednorázové vstupy do FotbalParku Liberec, kde si můžete zahrát oblíbený fotbalgolf!
  • kromě nových výhod pro majitele permanentek od sezóny 2021/2022 jsou všechna dosavadní zvýhodnění zachována. Tedy sleva 20% na nákup v klubovém fanshopu, předkupní právo na vstupenky a balíčky v případě postupu do základní skupiny evropského poháru UEFA, pravidelný mailový newsletter s aktualitami a nabídkami z klubu, dále SMS sestava před každým utkáním Jablonce atd. Stejně tak se mohou permanentkáři těšit na klubové akce, které budou jen pro držitele permic (setkání s hráči, autogramiády, besedy atd.).

Klub můžete podpořit nákupem nové permanentky

Pokud se rozhodnete, že si přeci jen chcete koupit permanentku na sezónu 2021/2022, tak jsou ceny stejné jako v předchozí sezóně! Nákupem permanentky byste oproti prodloužené permici žádné další výhody navíc nezískali, ale podpořili byste klub finančně. Pokud se takto rozhodnete, že i přes možnost, že máte platnost automaticky prodlouženou, budete chtít koupit novou, dejte to vědět dopředu na sekretariát klubu buďto telefonicky na 483 312 139 nebo mailem na adresu sekretariat@fkjablonec.cz. Proces výměny je časově náročnější, protože se musí vaše blokované obsazené místo nejprve zrušit a následně se vydá nová permanentka na vaše místo. Výměnu permanentky je možné udělat pouze osobně na sekretariátu klubu každý všední den v časech 7 - 11 a 12 - 15 hodin. Děkujeme za pochopení.

CENY PRO STÁVAJÍCÍ PERMANENTKÁŘE

TRIBUNASTANDARDNÍZLEVNĚNÁDĚTSKÁ
VÝCHOD "A"1 300 Kč1 000 Kč300 Kč
VLAJKONOŠI DOMÁCÍ1 000 Kč1 000 KčX
ZÁPAD "B"1 200 Kč900 Kč300 Kč

STANDARDNÍ: cena permanentky pro dospělé muže starší 15 let

ZLEVNĚNÁ: cena pro ženy, studenty, důchodce a držitele průkazu ZTP

DĚTSKÁ: cena pro děti do 15 let

CENY PRO NOVÉ PERMANENTKÁŘE

TRIBUNASTANDARDNÍZLEVNĚNÁDĚTSKÁ
VÝCHOD "A"1 700 Kč1 300 Kč500 Kč
VLAJKONOŠI DOMÁCÍ1 000 Kč1 000 KčX
ZÁPAD "B"1 600 Kč1 200 Kč500 Kč

STANDARDNÍ: cena permanentky pro dospělé muže starší 15 let

ZLEVNĚNÁ: cena pro ženy, studenty, důchodce a držitele průkazu ZTP

DĚTSKÁ: cena pro děti do 15 let

Permanentky 2021/2022 jsou do 30. června 2021 v prodeji pouze online! Od 1. července 2021 pak bude možnost také nakupovat permanentky přímo na Střelnici!

Author Martin Bergman