Aktualita
31
březen
2015

Pět reprezentantů dnes zasáhlo do svých zápasů


Všech pět reprezentantů z našeho týmu dnes zasáhlo do svých mezistátních přátelských zápasů. Filip Novák, Martin Pospíšil a Lukáš Masopust v českých reprezentacích, Ján Greguš za Slovensko a Valerijs Šabala za Lotyšsko.

Nejpikantnějším duelem byl souboj Slovenska s Českou republikou ve federálním derby na stadionu v Žilině. V základní sestavě proti sobě nastoupili Ján Greguš v domácím týmu a Martin Pospíšil se lvíčkem na prsou. Oba se spolu potkali v několika soubojích, ale šťastnější byl nakonec slovenský záložník. 

Ve 49. minutě zatáhl Greguš míč po pravé straně a vysunul do zakončení Dudu, který skákavou střelou překonal brankáře Vaclíka. Navíc byl pro Greguše tento start v reprezentačním A-týmu premiérový. Martin Pospíšil opustil hřiště po hodině hry a další debutant v národním týmu Filip Novák nastoupil na závěrečných deset minut, když nahradil jabloneckého odchovance Adama Hlouška.

České barvy v úterý také hájil záložník Lukáš Masopust. V dresu reprezentace do 21 let nastoupil v základní sestavě proti Portugalsku a se svým týmem si připsal vítězství 1:0. V zápase odehrál více jak hodinu. 

Posledním fotbalistou Jablonce, který si v úterý plnil reprezentační povinnosti, byl Valerijs Šabala. Dvacetiletý lotyšský útočník nastoupil v základní sestavě proti Ukrajině a odehrál 68 minut. Větší část zápasu Lotyšsko prohrávalo, ale ve 2. minutě nastavení se Šabalův tým dočkal vyrovnání na konečných 1:1.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.