Pozvánka
23
červen
2022

Piták, Špit, Šenkeřík a další v sobotu v Pěnčíně!


O víkendu budou v nedalekém Pěnčíně na Jablonecku probíhat Pěnčínské slavnosti. V rámci těchto oslav se zde představí i jablonecká stará garda nabitá slavnými fotbalovými jmény!

Dres Jablonce znovu obléknou exligoví hráči Milan Fukal, Karel Piták, Michal Špit, Luboš Loučka, Tomáš Čížek, Petr Zábojník, Tomáš Michálek, Jiří Mašek, Zdeněk Šenkeřík, Petr Smíšek, Miroslav Vodehnal, Vladimír Pokorný, Josef Laštovka a další známá jména!

Jablonecká stará garda nastoupí v sobotu 25. června od 16:30 hodin ve fotbalovém areálu proti staré gardě FC Pěnčín. Přijďte se podívat na někdejší ligové fotbalisty, s kterými jsme zažívali v zelenobílém dresu Jablonce v předchozích letech tolik radosti.

Slavnosti v Pěnčíně začínají svůj programem už v pátek 24. června a pokračují i během celé soboty nejen ve fotbalovém areálu ale i na Krásné. Připravena bude nejen zábava a pouťové atrakce pro děti, v prodeji budou regionální produkty a domácí dobroty. Vše doprovodí bohatý kulturní a hudební program, který vygraduje sobotním večerním koncertem liberecké rokové kapely Těla.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.