prosinec

Plán zimní přípravy 2019

Podzimní část soutěžního ročníku 2018/2019 je za námi a hráči si teď užijí pár týdnů volna s rodinami. Zimní příprava, která je letos vcelku krátká, začne v sobotu 5. ledna!

Celkem 27 soutěžních zápasů odehrál náš tým během podzimní části, tedy téměř celou ligovou sezónu. V Evropské lize jsme bohužel na vysněný postup nedosáhli, ale sehráli jsme šest velmi dobrých zápasů, které naše hráče posunuly výkonnostně i zkušenostmi zase o kousek dál.

Ve FORTUNA:LIZE jsme usilovali o zimní třetí místo, ale v posledním kole jsme doma padli se Slavií Praha, a tak přezimujeme na čtvrtém místě.

Neúspěchem pro nás je vyřazení z poháru MOL Cup, kdy jsme podlehli Karviné 0:1 a skončili před jarní částí poháru.

Hráči hned druhý den po posledním domácím ligovém utkání nastoupili na zaslouženou dovolenou a opět se sejdou pohromadě v sobotu 5. ledna, kdy jsou na programu kondiční testy v Praze na FTVS. Hráči mají na dobu volna individuální tréninkové plány, takže budou na start přípravy dobře připraveni.

Během zimní přípravy nás čeká pět přípravných utkání v České republice a tři duely na soustředění v Portugalsku. Tradičně se zúčastníme turnaje Tipsport liga, kde narazíme na soupeře z druhé ligy. Dvě přípravná utkání odehrajeme také na domácí půdě v Jablonci nad Nisou. Proti Mšenu na umělé trávě v Břízkách a proti Žižkovu na umělé trávě ve Mšeně.

Během soustředění v Portugalsku od 22. ledna do 2. února odehrajeme další tři přípravné zápasy. Bohužel letos vynecháme turnaj Atlantic Cup, který začíná později a díky brzkému startu jarní části FORTUNA:LIGY bychom jej nestihli odehrát. Na definitivní potvrzení čekáme a brzy vás budeme informovat na webu.

Rozpis zápasů v zimní přípravě 2019

DatumČasDomácíHostéHřištěTV
ÚT 8. 1.10:30FK JablonecFK PardubiceUMT XaverovNova Sport
ČT 10. 1.10:30FK JablonecFK VarnsdorfUMT XaverovNova Sport
NE 13. 1.13:00MFK ChrudimFK JablonecUMT XaverovTV Tipsport
ST 16. 1.17:30FK JablonecJiskra MšenoUMT Břízky
NE 20. 1.11:00FK JablonecFK Viktoria ŽižkovUMT Mšeno

Po návratu ze soustředění v Portugalsku nás čeká poslední týden v domácím prostředí a hned druhý únorový víkend 9. až 10. února startuje jarní část FORTUNA:LIGY! A hned na úvod nás čeká výjezd do Olomouce.