Aktualita
19
prosinec
2018

Plán zimní přípravy 2019


Podzimní část soutěžního ročníku 2018/2019 je za námi a hráči si teď užijí pár týdnů volna s rodinami. Zimní příprava, která je letos vcelku krátká, začne v sobotu 5. ledna!

Celkem 27 soutěžních zápasů odehrál náš tým během podzimní části, tedy téměř celou ligovou sezónu. V Evropské lize jsme bohužel na vysněný postup nedosáhli, ale sehráli jsme šest velmi dobrých zápasů, které naše hráče posunuly výkonnostně i zkušenostmi zase o kousek dál.

Ve FORTUNA:LIZE jsme usilovali o zimní třetí místo, ale v posledním kole jsme doma padli se Slavií Praha, a tak přezimujeme na čtvrtém místě.

Neúspěchem pro nás je vyřazení z poháru MOL Cup, kdy jsme podlehli Karviné 0:1 a skončili před jarní částí poháru. 

Hráči hned druhý den po posledním domácím ligovém utkání nastoupili na zaslouženou dovolenou a opět se sejdou pohromadě v sobotu 5. ledna, kdy jsou na programu kondiční testy v Praze na FTVS. Hráči mají na dobu volna individuální tréninkové plány, takže budou na start přípravy dobře připraveni.

Během zimní přípravy nás čeká pět přípravných utkání v České republice a tři duely na soustředění v Portugalsku. Tradičně se zúčastníme turnaje Tipsport liga, kde narazíme na soupeře z druhé ligy. Dvě přípravná utkání odehrajeme také na domácí půdě v Jablonci nad Nisou. Proti Mšenu na umělé trávě v Břízkách a proti Žižkovu na umělé trávě ve Mšeně. 

Během soustředění v Portugalsku od 22. ledna do 2. února odehrajeme další tři přípravné zápasy. Bohužel letos vynecháme turnaj Atlantic Cup, který začíná později a díky brzkému startu jarní části FORTUNA:LIGY bychom jej nestihli odehrát. Na definitivní potvrzení čekáme a brzy vás budeme informovat na webu.

Rozpis zápasů v zimní přípravě 2019

DatumČasDomácíHostéHřištěTV
ÚT 8. 1.10:30FK JablonecFK PardubiceUMT XaverovNova Sport
ČT 10. 1.10:30FK JablonecFK VarnsdorfUMT XaverovNova Sport
NE 13. 1.13:00MFK ChrudimFK JablonecUMT XaverovTV Tipsport
ST 16. 1.17:30FK JablonecJiskra MšenoUMT Břízky
NE 20. 1.11:00FK JablonecFK Viktoria ŽižkovUMT Mšeno

Po návratu ze soustředění v Portugalsku nás čeká poslední týden v domácím prostředí a hned druhý únorový víkend 9. až 10. února startuje jarní část FORTUNA:LIGY! A hned na úvod nás čeká výjezd do Olomouce.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.