říjen

Podzimní výprodej ve fanshopu!

Podzimní výprodej je tu! Top produkty, top slevy! Slevová akce na na našem Fanshopu bude k dispozici po celý týden! Startuje v pondělí 11. října 2021!

Chytni si velkou slevu!

Máme pro vás slevy až 40%! Jak to funguje? Náš výprodej trvá celý týden od 11. října 2021 až do 15. října 2021. Přestože se dá o všech slevách, které FK Jablonec v rámci letního výprodeje nabízí, hovořit jako o velkolepých, některé si přeci jen zaslouží vyzdvihnout o malinko více. Velmi příjemná je například sleva 650,- Kč na cyklodresy z 1450,- Kč na 800,- Kč. Dalším skvělým kouskem do vaší sbírky jsou kšiltovky FK Jablonec, kde sleva činí 75,- Kč z původní ceny 200,- Kč na 125,- Kč. Tak neváhejte a využijte tento skvělý týden na nákup produktů z našeho e-shopu.

Důležitá informace pro permanentkáře: tato akce nejde kombinovat se slevou 20%, kterou máte aktivní na své permanentce. V týdnu slev bude sleva pro permanentkáře vypnuta.

NAKUPUJTE TAKÉ PŘES FACEBOOK A INSTAGRAM

Koupí produktů podpoříte celý klub FK Jablonec a my vám slibujeme, že se stále budeme snažit rozšiřovat naší nabídku a vylepšovat stávající produkty. Produkty můžete zakoupit prostřednictvím fanshopu, obchodu na Facebooku nebo na Instagramu.

DOPRAVA ZDARMA

Abychom vám nakupování v našem eshopu fanshop.fkjablonec.cz ještě více usnadnili, připravili jsme akci na dopravu zdarma, a to při nákupu nad 500 Kč, tak neváhejte a využijte tuto nabídku, která je platná na všechny naše produkty