Akce
11
říjen
2021

Podzimní výprodej ve fanshopu!


Podzimní výprodej je tu! Top produkty, top slevy! Slevová akce na na našem Fanshopu bude k dispozici po celý týden! Startuje v pondělí 11. října 2021!

Chytni si velkou slevu!

Máme pro vás slevy až 40%! Jak to funguje? Náš výprodej trvá celý týden od 11. října 2021 až do 15. října 2021. Přestože se dá o všech slevách, které FK Jablonec v rámci letního výprodeje nabízí, hovořit jako o velkolepých, některé si přeci jen zaslouží vyzdvihnout o malinko více. Velmi příjemná je například sleva 650,- Kč na cyklodresy z 1450,- Kč na 800,- Kč. Dalším skvělým kouskem do vaší sbírky jsou kšiltovky FK Jablonec, kde sleva činí 75,- Kč z původní ceny 200,- Kč na 125,- Kč. Tak neváhejte a využijte tento skvělý týden na nákup produktů z našeho e-shopu.

Důležitá informace pro permanentkáře: tato akce nejde kombinovat se slevou 20%, kterou máte aktivní na své permanentce. V týdnu slev bude sleva pro permanentkáře vypnuta.


NAKUPUJTE TAKÉ PŘES FACEBOOK A INSTAGRAM

Koupí produktů podpoříte celý klub FK Jablonec a my vám slibujeme, že se stále budeme snažit rozšiřovat naší nabídku a vylepšovat stávající produkty. Produkty můžete zakoupit prostřednictvím fanshopu, obchodu na Facebooku nebo na Instagramu.

DOPRAVA ZDARMA

Abychom vám nakupování v našem eshopu fanshop.fkjablonec.cz ještě více usnadnili, připravili jsme akci na dopravu zdarma, a to při nákupu nad 500 Kč, tak neváhejte a využijte tuto nabídku, která je platná na všechny naše produkty

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.