Aktualita
11
květen
2022

Pojeďte s námi autobusem do Zlína!


V úterý jsme byli jen malý kousek od definitivní záchrany, ale kvůli inkasované brance v závěru zápasu potřebujeme získat minimálně bod ve Zlíně. A opět potřebujeme vaši podporu přímo na stadionu!

FORTUNA:LIGA skupina o zachránu | 5.kolo


1
:
1
0:1

Branky ZLF: 50. Václav Procházka

Branky JAB: 37. Davis Ikaunieks


Po zkušenosti z Teplic jsme se rozhodli vypravit autobus zdarma také do Zlína! Poslední zápas skupiny o záchranu se hraje v sobotu 14. května od 18:00! U toho nesmíš chybět! Tvou pomoc budeme hodně potřebovat.

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Stačí poslat e-mail na adresu fanousci@fkjablonec.cz a uvést své jméno a příjmení (podle seznamu se bude kontrolovat počet účastníků v den odjezdu). O platné rezervaci budete následně informování e-mailem. Možnost rezervací je do naplnění kapacity autobusu. 

KDY SE JEDE?

V sobotu 14. května je sraz v 10:45 na parkovišti u hlavního vstupu na Stadion Střelnice (u oštěpu). Odjezd je plánovaný v 11:00.

VSTUPENKY NA ZÁPAS

Vstupenky na zápas budou v prodeji v den zápasu na místě na pokladně za 100 Kč.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

Budeme moc rádi, když se ve Zlíně potkáme v co největším počtu. Tím, že je doprava zdarma, tak platí pro rezervaci místa jednoduché pravidlo - rezervace je závazná, i když je zdarma, takže kdo si napíše, že chce jet, neměl by nechat své místo propadnout (omluva z výjezdu je možná do pátku 13. května, aby bylo možné uvolněné místo ještě obsadit). Pokud se někdo na odjezd nedostaví bez omluvy, bude k tomu přihlédnuto v budoucnu při pořádání jiných výjezdů. Děkujeme za pochopení.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.