květen

Pojeďte s námi autobusem do Zlína!

V úterý jsme byli jen malý kousek od definitivní záchrany, ale kvůli inkasované brance v závěru zápasu potřebujeme získat minimálně bod ve Zlíně. A opět potřebujeme vaši podporu přímo na stadionu!

FORTUNA:LIGA skupina o zachránu | 5.kolo

:

Branky ZLF: 50. Václav Procházka

Branky JAB: 37. Davis Ikaunieks

Po zkušenosti z Teplic jsme se rozhodli vypravit autobus zdarma také do Zlína! Poslední zápas skupiny o záchranu se hraje v sobotu 14. května od 18:00! U toho nesmíš chybět! Tvou pomoc budeme hodně potřebovat.

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Stačí poslat e-mail na adresu fanousci@fkjablonec.cz a uvést své jméno a příjmení (podle seznamu se bude kontrolovat počet účastníků v den odjezdu). O platné rezervaci budete následně informování e-mailem. Možnost rezervací je do naplnění kapacity autobusu.

KDY SE JEDE?

V sobotu 14. května je sraz v 10:45 na parkovišti u hlavního vstupu na Stadion Střelnice (u oštěpu). Odjezd je plánovaný v 11:00.

VSTUPENKY NA ZÁPAS

Vstupenky na zápas budou v prodeji v den zápasu na místě na pokladně za 100 Kč.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

Budeme moc rádi, když se ve Zlíně potkáme v co největším počtu. Tím, že je doprava zdarma, tak platí pro rezervaci místa jednoduché pravidlo - rezervace je závazná, i když je zdarma, takže kdo si napíše, že chce jet, neměl by nechat své místo propadnout (omluva z výjezdu je možná do pátku 13. května, aby bylo možné uvolněné místo ještě obsadit). Pokud se někdo na odjezd nedostaví bez omluvy, bude k tomu přihlédnuto v budoucnu při pořádání jiných výjezdů. Děkujeme za pochopení.