prosinec

Výjezd do Kyjeva byl zrušen!

Plánovaný výjezd autobusem na poslední utkání základní skupiny Evropské ligy do Kyjeva se z důvodu nízké účasti ruší. Děkujeme za pochopení!

Pokud přeci jen cestujete do Kyjeva po vlastní ose, napište na e-mail martin.bergman@fkjablonec.cz vaše jméno a telefonní číslo a dostanete od klubu vstupenky na utkání do sektoru hostů ZDARMA!

Utkání se hraje ve 13. prosince na Ukrajině v Kyjevě. Cena zájezdu je stejná jako do Rennes, tedy 2000 korun a vstupenky dostanou fanoušci od našeho klubu.

• Odjezd autobusu ve středu 12. prosince v 8:00 hodin
  • Místo odjezdu je hlavní parkoviště u Stadionu Střelnice
  • Cena zájezdu je 2000 Kč
  • Vstupenka je zdarma od klubu