červenec

Pořádáme zájezd na odvetu EL do Kodaně

Pro fanoušky připravuje autobusový zájezd na odvetu 3. předkola Evropské ligy. Jdete do toho? Naši hráči vás budou v Dánsku potřebovat. Klub vám třetinu zájezdu zaplatí!

Klub si je vědom, že dvojzápas s Kodaní ještě není ztracený a mužstvo bude potřebovat maximální podporu v odvetném zápase v dánské metropoli. Proto přispěje fanouškům třetinovou slevou. Náklady na autobusový zájezd se pohybují okolo 3000 Kč za osobu. Konečná cena pro jablonecké příznivce však bude 2000,- Kč. „Doufáme také, že tento krok bude vnímán jako další pozitivní impulz a povzbuzení našeho mužstva. Třetí předkolo je teprve v poločase a kluci ve středu ukázali, že na svého soupeře mají. Doufáme tedy, že se nám podaří společně s fanoušky zabojovat i v Kodani,“ řekl generální ředitel klubu Mgr. Petr Doležal.

Pozor! V rámci závazné přihlášky bude potřeba zájezd také zaplatit.

Důležitým krokem je také sleva 10% pro majitele permanentních vstupenek. Permanentkáři tedy zaplatí za cestu do Dánska k odvetnému utkání pouhých 1800,- Kč. Upozorňujeme majitele permanentek, že při rezervaci musejí mít permanentku u sebe a ukázat ji při nákupu místa v zájezdu.

Zájezd zahrnuje cestu autobusem tam a zpět včetně poplatků za trajekty, vstupenku na utkání a doprovod zástupce klubu. Odjezd autobusu z Jablonce je naplánován na středu 5. srpna večer. Návrat z Kodaně očekáváme v pátek 7. srpna v dopoledních hodinách.

Minimální počet účastníků zájezdu je 33 osob. V případě, že fanoušci nezaplní minimální kapacitu, tak všem účastníkům jejich peníze vrátíme.

Své místo v autobuse mohou fanoušci objednávat a zároveň platit jedině osobně na sekretariátu klubu od pátku 31. 7. v čase od 9:00 do 15:00 hodin. Stejně tak potom během nedělního odpoledne při oslavách 70 let klubu u našich hostesek.

Předběžný harmonogram zájezdu:

středa 5. 8.

21:30 - odjezd z Jablonce (stadion Střelnice)

čtvrtek 6. 8.

10:00 - příjezd do Kodaně

19:45 - start zápasu

22:30 - odjezd z Kodaně do Prahy

pátek 7. 8.

11:00 - návrat do Jablonce (stadion Střelnice)

Zájezd nezahrnuje stravu, nocleh a pojištění.