Akce
30
červenec
2015

Pořádáme zájezd na odvetu EL do Kodaně


Pro fanoušky připravuje autobusový zájezd na odvetu 3. předkola Evropské ligy. Jdete do toho? Naši hráči vás budou v Dánsku potřebovat. Klub vám třetinu zájezdu zaplatí!

Klub si je vědom, že dvojzápas s Kodaní ještě není ztracený a mužstvo bude potřebovat maximální podporu v odvetném zápase v dánské metropoli. Proto přispěje fanouškům třetinovou slevou. Náklady na autobusový zájezd se pohybují okolo 3000 Kč za osobu. Konečná cena pro jablonecké příznivce však bude 2000,- Kč. „Doufáme také, že tento krok bude vnímán jako další pozitivní impulz a povzbuzení našeho mužstva. Třetí předkolo je teprve v poločase a kluci ve středu ukázali, že na svého soupeře mají. Doufáme tedy, že se nám podaří společně s fanoušky zabojovat i v Kodani,“ řekl generální ředitel klubu Mgr. Petr Doležal.

Pozor! V rámci závazné přihlášky bude potřeba zájezd také zaplatit.

Důležitým krokem je také sleva 10% pro majitele permanentních vstupenek. Permanentkáři tedy zaplatí za cestu do Dánska k odvetnému utkání pouhých 1800,- Kč. Upozorňujeme majitele permanentek, že při rezervaci musejí mít permanentku u sebe a ukázat ji při nákupu místa v zájezdu. 

Zájezd zahrnuje cestu autobusem tam a zpět včetně poplatků za trajekty, vstupenku na utkání a doprovod zástupce klubu. Odjezd autobusu z Jablonce je naplánován na středu 5. srpna večer. Návrat z Kodaně očekáváme v pátek 7. srpna v dopoledních hodinách.

Minimální počet účastníků zájezdu je 33 osob. V případě, že fanoušci nezaplní minimální kapacitu, tak všem účastníkům jejich peníze vrátíme. 

Své místo v autobuse mohou fanoušci objednávat a zároveň platit jedině osobně na sekretariátu klubu od pátku 31. 7. v čase od 9:00 do 15:00 hodin. Stejně tak potom během nedělního odpoledne při oslavách 70 let klubu u našich hostesek.

Předběžný harmonogram zájezdu:

středa 5. 8.

21:30 - odjezd z Jablonce (stadion Střelnice)

čtvrtek 6. 8.

10:00 - příjezd do Kodaně

19:45 - start zápasu

22:30 - odjezd z Kodaně do Prahy

pátek 7. 8.

11:00 - návrat do Jablonce (stadion Střelnice)

Zájezd nezahrnuje stravu, nocleh a pojištění.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.