Poslední příprava bude doma s Jihlavou

Poslední přípravné utkání odehraje FK Jablonec na domácí půdě proti druholigové Jihlavě! Utkání se odehraje v sobotu 15. srpna od 16:30 hodin.

Z organizačních důvodů a kvůli hygienickým opatřením bude utkání odehráno bez přítomnosti diváků a zástupců medií na Střelnici.

"Útroby stadionu jsou po dezinfekci a připraveny na start ligové soutěže. K tomu všemu se ještě na atletickém stadionu konají mezinárodní závody, takže bude v areálu Střelnice větší množství lidí. Vpuštěním dalších osob do prostor stadionu bychom riskovali porušení hygienických pravidel pro konání sportovních akcí. Je nám to líto, ale jinak to udělat nejde. Pro fanoušky jsme alespoň připravili přímý přenos na našem YouTube," říká k uzavření tribun tiskový mluvčí klubu Martin Bergman.

V případě vydatných srážek je ještě ve hře varianta, že se utkání odehraje na tréninkovém stadionu ve Vrkoslavicích. Tam by bylo možné vidět zápas přímo v areálu.

Author Martin Bergman