srpen

Předprodej vstupenek na utkání se Slavií Praha

Předprodej vstupenek na utkání se Slavií byl zahájen! Pro fanoušky hostů je vyčleněna tribuna C!

Již ve 3. kole FORTUNA:LIGY čeká FK Jablonec atraktivní utkání s SK Slavia Praha. Domácí utkání s účastníkem předkola Evropské konferenční ligy nás čeká v neděli 14. srpna od 16:00. Online předprodej vstupenek na utkání byl spuštěn v pátek 5. srpna v 11:00.

Pro fanoušky hostujícího klubu je vyčleněna kompletní tribuna C. Žádáme příznivce SK Slavia Praha, aby si vstupenky kupovali do sektorů Vlajkonoši hosté a dalších sektorů tribuny C. Zároveň žádáme fanoušky FK Jablonec, aby pro toto utkání využili nákupu vstupenek na tribuny A a B.

Utkání se Slavií Praha patří do první cenové kategorie. Jednotná cena vstupenek je stanovena na 300,- Kč.

Vstupenky je možné zakoupit rovněž na prodejních místech sítě Ticketstream. V Jablonci např. v Eurocentru. Další pobočky společnosti Ticketstream, na kterých je možné vstupenky zakoupit naleznete ZDE!

V rámci utkání si klub pro fanoušky přichystal fanzónu přímo v areálu Střelnice. Těšit se můžete na několik fotbalových aktivit pro fanoušky každého věku! Přijďte včas a užijte si fotbalový svátek přímo na stadionu!