This text will be replaced
Infografika
březen

Představujeme hráče: Filip Novák

Poznejte blíž našeho nejlepšího střelce Filipa Nováka. Ve svém medailonku nám přiblíží svou kariéru, prozradí nám, proč se rozhodl pro fotbal a nenásledoval umělecký směr po svém otci a dědovi. Dozvíme se také, jaký byl pro Filipa nejlepší moment v kariéře.

Filip Novák začínal s fotbalem v Přerově, odkud v roce 2007 přestoupil do dorostu Zlína. Tam si také zahrál ligu za A tým a po sestupu do druhé ligy se stal oporou týmu.

V létě 2011 přišla nabídka z Jablonce, kam talentovaný fotbalista přestoupil. V Jablonci hrál také na pozici krajního záložníka, ale v posledních letech se zapracoval na levém kraji obrany.

Podívejte se na profil Filipa Nováka

Projděte si podzimní statistiky levého obránce Filipa Nováka

V právě probíhající sezoně je zatím Filip Novák nejlepším střelcem našeho týmu s osmi brankami. Během podzimní části SYNOT ligy si Novák zakřičel gól v šesti případech. Zatím poslední dvě trefy přidal v posledním domácím utkání ligy proti Příbrami, když nejprve využil parádní přihrávku od Martina Pospíšila a v závěru zápasu proměnil nařízenou penaltu.

Připomeňte si góly Filipa Nováka z ligových zápasů

1. gól penalta proti Slovácku