This text will be replaced
Infografika
13
duben
2015

Představujeme hráče: Milan Mišůn


Dalším hráčem, kterého vám představíme, je obránce Milan Mišůn. Ve svém medailonku nám přiblíží svou kariéru, kdy začínal s fotbalem a jak vzpomíná na zahraniční angažmá. Dozvíme se také, jaký byl pro Milana dosud nejlepší moment v kariéře.

Milan Mišůn začínal s fotbalem ve Spartaku Příbram, odkud se po šesti letech přesunul do tehdejší Marily Příbram. Na začátku roku 2009 pak přestoupil do skotského Celticu FC. Jeho slibně rozjetou kariéru ale ve Skotsku přibrzdilo zranění kolene, když si přetrhl křížový vaz. Po vyléčení hostoval v tehdy druholigovém Dundee FC a třetiligovém anglickém týmu Swindon Town FC.

Profil a statistiky Milana Mišůna najdete na webu ZDE.

V roce 2012 se upsal Plzni, která jej poslala hostovat do Příbrami. Na začátku sezony 2014/2015 přestoupil na sever Čech do Jablonce. V aktuální sezoně zatím Milan nastoupil do pěti ligových zápasů a připsal si 251 minut. Přitom stihl jednu asistenci. 

Během podzimu se Milan Mišůn zranil a musel se léčit. Zimní přípravu ale absolvoval kompletní a podle svých slov se cítí dobře. V medailonku Milana Mišůna se také dozvíte, jak postupoval sestavou od útočníka až po obránce. 

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.