prosinec

Premiéra esportového týmu FKJ proti Plzni

Náš esportový tým čeká klubová premiéra! 💪🏻🎮💚 V přátelském zápase si ve čtvrtek zahrají FIFA21 proti esportovému týmu FC Viktoria Plzeň! Sledujte zápasy živě na twitch.tv/fcvp_tv

Náš esportový tým sehraje ve čtvrtek 10. prosince přátelské utkání s esportovým týmem FC Viktoria Plzeň. Start tohoto boje je naplánován na 17:00. Tato událost je lákadlo pro fanoušky na střetnutí našich fotbalových mužstev, které odehraje svůj zápas v sobotu 12. prosince na stadionu Střelnice. Zápasy se budou hrát v modelu Ultimate tým, systémem BO1. Každý náš hráč odehraje jedno utkání proti soupeři. Za nerozhodného stavu bude rozhodovat o vítězi páté utkání. Zápasy můžete sledovat živě na twitchi Viktorie Plzeň.

Rozlosování protivníků je v tomto sledu. Peposlav vs Pikej, Adulack vs T9Laky, El_kosinero vs Drmi10, Chupibear vs Emphaty. Případný rozhodující zápas odehraje za náš tým Peposlav, který je teď ve velké formě, proti hvězdě esportu v Čechách T9Laky. Náš soupeř je už v esportu, co se týká ligových mančaftů, zaběhlý tým. Pro nás je toto premiéra a velmi se těšíme na hru našeho týmu. Tato možnost přátelského utkání je výborná vstupenka na pole ligových mančaftů, které obsazují v e:LIZE přední příčky. Změřit si síly a připravit se na turnaj e:LIGA, kde už vše bude na ostří nože. Rádi bychom tímto kluky povzbudili do skvělého výkonu a naše fanoušky chceme vyzvat k podpoře tohoto projektu.

Rozpis zápasů dnešního přátelského střetnutí FIFA21

FKJ_Peposlav – FCVP_Pikej