Novinky
10
prosinec
2020

Premiéra esportového týmu FKJ proti Plzni


Náš esportový tým čeká klubová premiéra! 💪🏻🎮💚 V přátelském zápase si ve čtvrtek zahrají FIFA21 proti esportovému týmu FC Viktoria Plzeň! Sledujte zápasy živě na twitch.tv/fcvp_tv

Náš esportový tým sehraje ve čtvrtek 10. prosince přátelské utkání s esportovým týmem FC Viktoria Plzeň. Start tohoto boje je naplánován na 17:00. Tato událost je lákadlo pro fanoušky na střetnutí našich fotbalových mužstev, které odehraje svůj zápas v sobotu 12. prosince na stadionu Střelnice. Zápasy se budou hrát v modelu Ultimate tým, systémem BO1. Každý náš hráč odehraje jedno utkání proti soupeři. Za nerozhodného stavu bude rozhodovat o vítězi páté utkání. Zápasy můžete sledovat živě na twitchi Viktorie Plzeň.

Rozlosování protivníků je v tomto sledu. Peposlav vs Pikej, Adulack vs T9Laky, El_kosinero vs Drmi10, Chupibear vs Emphaty. Případný rozhodující zápas odehraje za náš tým Peposlav, který je teď ve velké formě, proti hvězdě esportu v Čechách T9Laky. Náš soupeř je už v esportu, co se týká ligových mančaftů, zaběhlý tým. Pro nás je toto premiéra a velmi se těšíme na hru našeho týmu. Tato možnost přátelského utkání je výborná vstupenka na pole ligových mančaftů, které obsazují v e:LIZE přední příčky. Změřit si síly a připravit se na turnaj e:LIGA, kde už vše bude na ostří nože. Rádi bychom tímto kluky povzbudili do skvělého výkonu a naše fanoušky chceme vyzvat k podpoře tohoto projektu.

Rozpis zápasů dnešního přátelského střetnutí FIFA21

FKJ_Peposlav – FCVP_Pikej

FKJ_Adulack – FCVP_T9Laky

FKJ_EL_Kosinero – FCVP_Drmi10

FKJ_CHupibear – FCVP_Emphaty

Případný pátý rozhodující zápas

FKJ_Peposlav – FCVP_T9Laky

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.