červenec

Přípravné zápasy ligového týmu

Během letní přípravy nás čeká několik přípravných zápasů se soupeři z první a druhé ligy. Generálku bychom měli odehrát doma v polovině srpna.

Úvodní přípravné utkání odehrajeme v sobotu 1. srpna od 10:30 hodin proti druholigovému Žižkovu. Hrát se bude v Praze na stadionu Viktorky.

Na YouTube poběží přímý přenos zápasu, protože se utkání odehraje bez přítomnosti diváků a zástupců sdělovacích prostředků.

Druhý přípravný duel čeká na tým trenéra Petra Rady ve středu 5. srpna od 17 hodin v Lázních Bělohrad proti nováčkovi první ligy FK Pardubice.

V sobotu 8. srpna pak odehrajeme zápas proti Bohemians Praha 1905. Hrát se bude od 10 hodin v tréninkovém centru Bohemians v Uhříněvsi. Přímý přenos sledujte kliknutím na tento odkaz.

Poslední přípravný duel bychom následně měli odehrát v sobotu 15. srpna, tedy týden před plánovaným startem nového ročníku FORTUNA:LIGY. Hrát se bude v Jablonci a soupeř je zatím stále v jednání.