Aktualita
1
září
2015

Přivítali jsme školáky na Mozartovce


Na základní škole v Mozartově ulici byl dnes stejně jako po celé republice zahájen školní rok. První školní den žákům nejen fotbalových tříd obohatil svoji návštěvou Lukáš Masopust.

Už v minulém školním roce byli hráči jabloneckého mužstva častými návštěvníky základních škol v celém regionu. Začátek školního roku 2015/16 tak znamená i pro ně řadu setkání s nejmenšími, na což se jistě také celá kabina těší.

Během léta získali jablonečtí hráči pro podobné mimo sportovní akce výraznou posilu. Do několika tříd ZŠ Mozartova kráčela spolu s Lukášem Masopustem sovička Jizerka, stále více oblíbený maskot našeho klubu. "Na ty roky ve škole vzpomínám jenom v dobrém. Po prázdninách jsem se vždycky zase těšil, že se uvidím s kamarády," vzpomínal na svoje studium Masopust. "Škola je důležitá pro každého, aby mu dala kvalitní vzdělání a disciplínu. Dnes to bylo příjemné setkání," ujistil ještě nedávný člen české reprezentace do 21 let.

Návštěvu u jednotlivých tříd doprovázel hlavní trenér SpSM FK Jablonec Jan Kozderka, který má v klubu mj. na starost sportovní třídy v rámci ZŠ Mozartova. Lukáš Masopust strávil mezi žáky nakonec celou první hodinu a rozdal spoustu podpisů. Pro děti šlo především o zpestření prvního školního dne a pro mladé fotbalisty ze sportovních tříd šlo o příjemné překvapení na startu školního roku.

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.