This text will be replaced
Akce
7
duben
2015

Projekt Jablonec hasičům oficiálně zahájen


Během dnešní tiskové konference přímo na hasičské stanici v Jablonci se zástupci médií dozvěděli detaily o projektu Jablonec hasičům, který vyvrcholí v pátek při domácím utkání SYNOT ligy proti Hradci Králové.

Synot liga 2014/15 | 23.kolo


4
:
0
1:0

Branky JAB: 33. Ján Greguš, 77. Lukáš Masopust, 89. Filip Novák, 90. Ján Greguš

Branky HRA:


Fotbalový klub FK BAUMIT Jablonec se rozhodl věnovat svůj nejbližší domácí ligový zápas proti FC Hradec Králové profesionálním i dobrovolným hasičům pod názvem JABLONEC HASIČŮM. V rámci ojedinělého projektu v českém fotbalovém prostředí jim tak chce společně se svými fanoušky poděkovat za jejich obětavou a náročnou práci. „Obě profese mají k sobě blízko nejen fyzickou náročností a jsme proto rádi, že tento společný projekt vznikl a doufáme, že bude mít pozitivní odezvu veřejnosti,“ řekl na dnešní tiskové konferenci generální ředitel klubu Mgr. Petr Doležal.

Návštěva jablonecké stanice

Kampaň byla zahájena již před několika týdny a součástí spolupráce byla i návštěva kompletního A týmu FK BAUMIT Jablonec na moderní jablonecké hasičské stanici. „Byla to pro nás příjemná a zajímavá zkušenost, měli jsme možnost si různé věci i vyzkoušet. Na vlastní oči jsme tak mohli obdivovat činnost zástupců hasičského sboru. Pro spoustu z nás fotbalistů to bylo vůbec poprvé, kdy jsme něco podobného viděli a hasiči mají náš obdiv,“ zdůraznil kapitán týmu Tomáš Hübschman. 

Podpora v hledišti

Na páteční utkání proti Hradci by mělo dorazit několik stovek dobrovolných i profesionálních hasičů a vytvoří důstojnou atmosféru nejen slavnostním ceremoniálům ale i samotnému utkání. „Všichni doufáme, že nám pomohou v hledišti jako naši fanoušci k důležitým třem bodům. Věřím, že je svým výkonem na hřišti oslovíme a díky tomu si třeba najdou cestu na Střelnici i v budoucnu při dalších zápasech,“ slíbil za mužstvo jeho kapitán Tomáš Hübschman.

V pátek 10. dubna se na tak Střelnici uskuteční jedinečná společenská akce, při které budou mimo jiné za své hrdinské činy oceněni zástupci profesionálních i dobrovolných hasičů v jabloneckém regionu. „Jsme velmi rádi, že nás vedení klubu oslovilo s nabídkou spolupráce. Vážíme si toho a věřím, že v pátek přispějeme k pěkné atmosféře na stadionu a výhře Jablonce. Společný projekt pomáhá oběma stranám v popularizaci naší práce,“ zhodnotil plk. Ing. Petr Bartoň, ředitel jabloneckého Územního odboru HZS.

Doprovodný program

Zápas bude doprovázet pestrý program s hasičskou tématikou, který bude výrazně zaměřen také na dětskou fanouškovskou základnu. V areálu se během předzápasového programu objeví historický vůz Praga L r.v. 1918 nebo zásahový vůz Tatra plně vybavený moderní hasičkou technikou. 

Návštěvníci si budou moci zároveň prohlédnout a na vlastní kůži vyzkoušet náročné tréninkové metody hasičů, kteří již tento víkend budou absolvovat devětadvacátý ročník soutěže HALA JABLONEC 2015 v disciplínách požárního sportu v lehkoatletické sportovní hale areálu Střelnice.

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.