duben

Rezerva hostí v Břízkách Teplice

V tradičním sobotním dopoledni bude jablonecká rezerva trenéra Jaroslava Vodičky měřit síly s B-týmem Teplic.

FORTUNA ČFL B | 23.kolo

:

Branky JAB: 12. Daníček, 33. Torfiq (pen.), 49. Kinčl

Branky TEP: 18. Bulmaga

Na domácím trávníku v Břízkách bude druhý Jablonec hostit deváté Teplice. Jablonečtí fotbalisté po horším jarním startu nyní dvakrát za sebou vyhráli. Po třech domácích bodech se Zbuzany (2:0) si výhru přivezli i po obratu na 2:1 z nedaleké Mladé Boleslavi. Tabulku ČFL skupiny B ale vedou před naším celkem o bod Zápy, třetí je celek Přepeř.

Teplická rezerva ze sedmi jarních zápasů prohrála jen dva, dále si připsala čtyři vítězství a jednu remízu. S 31 body jí patří přesný střed třetiligové tabulky. Na podzim skončilo měření sil rezerv Jablonce a Teplic v lázeňském městě remízou 2:2.

Jarní odveta je na programu tuto sobotu 30. dubna v tradičním čase s výkopem v 10:15 hodin v Břízkách.

Utkání začíná v sobotu 30. května od 10:15 hodin v Břízkách

Rozhodčí: Vokoun - Zoufalý, Cichra