prosinec

Rezerva odehraje většinu přípravných zápasů doma

Svůj harmonogram přípravných zápasů v zimní pauze už znají také fotbalisté jablonecké rezervy, která vévodí jakožto nováček třetiligové soutěži.

Vodičkovi svěřenci si nyní užívají zasloužené dovolené, při které si plní individuální plány. Poprvé se v novém roce sejdou ve středu 8. ledna. Hned na začátku následujícího týdne se hráči rozdělí na dvě skupiny a každá z nich absolvuje zátěžové a fyzické testy v jablonecké nemocnici. Mimo tradičně neoblíbeného zimního tréninkového drilu čekají na hráče i přípravné zápasy. Celkem jich vedoucí tým třetiligové soutěže odehraje pět, až na jedinou výjimku všechny v domácím prostředí v Břízkách.

Na naší umělce se postupně představí divizní Velké Hamry, druholigový Varnsdorf, ale i třetiligové týmy pražských „S“ - Sparty a Slavie. Generálku na jarní ostré boje sehraje jablonecký tým v Mladé Boleslavi. O týden později, tedy v první březnovou sobotu už odstartuje samotná soutěž mistrovskými zápasy. Jablonec vstoupí do jarní odvet domácím zápasem s Chlumcem nad Cidlinou, kterému bude mít za podzimní porážku jistě co oplácet.

Přípravné zápasy FK Jablonec B – zima 2020

Datum Čas Domácí Hosté Místo zápasu