Aktualita
21
červenec
2019

Rezerva si poradila s Vysokým Mýtem


Jablonecký B-tým v neděli odcestoval na soustředění do Valašského Meziříčí. Po cestě změřil síly v přípravném zápase s Vysokým Mýtem.

Trenér Jaroslav Vodička před odjezdem na týdenní herní soustředění už zúžil svůj kádr. Jeho svěřenci se ve čtvrtém přípravném zápase na nadcházející boje v ČFL zastavili ve Vysokém Mýtě, kde sehráli přípravný duel s domácím divizním týmem.

Našim hráčům se povedlo už v prvním poločase dvakrát skórovat. Nejdříve po přihrávce Kinčla prošel do vápna Velich a střelou na zadní tyč skoroval. Také druhou gólovou akci jabloneckých barev připravil Kinčl, tentokrát vyslal do zakončení Daníčka, který zvolil při samostatném úniku na brankáře soupeře efektivní lob. Jablonec měl i nespočet dalších zajímavých šancí, které ale dalšími góly neskončily, nejvíce po gólech volaly šance Velicha a Daníčka. Hráči Vysokého Mýta se do zakončení prodrali jen po standardních situacích nebo po střele z dálky, která skončila na jablonecké tyči.

V druhém poločase se po prostřídání přeci jen soupeř dostával více do hry, ale nadále měl více šancí Vodičkův tým. Poslední třetí branka v síti soupeře vznikla po spolupráci Helma a Čížka, matador v jabloneckém dresu vyslal z první pěknou kolmicí do samostatného úniku na branku Štěpánka, který přidal střelou na zadní tyč poslední gól přípravného zápasu.

Jablonec B teď čekají v rámci soustředění ve Valašském Meziříčí dva další přípravné zápasy, ve středu se utká s Otrokovicemi a v pátek s Frýdkem Místkem.

FK Vysoké Mýto - FK Jablonec B 0:3 (0:2)

Branky: Velich, Daníček, Štěpánek

Sestava: Richter - Helm, Koblížek, Munzar (Štěpánek), Skuhravý (Petržilka) - Kinčl (Štěpánek), Pour (Munzar), Rozkovec (Šimůnek), Daníček, Breda (Urbánek) - Velich (Čížek)

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.