Aktualita
22
květen
2021

Rezerva si zastřílela proti Hradci Králové


B-tým FK Jablonec pokračuje po rozvolnění v přípravných zápasech. Dnes si Vodičkovi hoši s chutí zastříleli 5:0 proti rezervnímu týmu Hradce Králové.

Naše rezerva už má za sebou pět přípravný duelů a proti Hradci Králové si vedla velmi dobře, což kvitoval asistent hlavního kouče Tomáš Čížek. „Z naší strany to byl dobrý zápas. Soupeř hrál snad teprve první nebo druhý zápas. Je to i tím, že my stále trénujeme a nepolevujeme. K zápasu jsme přistoupili dobře. Byly tam vidět momenty, které po hráčích přesně chceme a pilujeme na tréninku. To je hrát po křídlech s balonem před bránu a správné zavírání na zadní tyči. Přesně takto padly prakticky všechny góly,“ přibližoval zápas Čížek.

Hned dvěma góly do sítě Votroků se blýskla dvojice hráčů Daníček a Werani. A právě druhý jmenovaný Vojtěch Werani skoroval dvakrát už i v minulém zápase a daří se mu. „Je to snaživej a poctivej kluk, který je teď odměňovaný nejen šancemi ale i góly. Je na něm vidět, že roste do velkého fotbalu. Vypadá zajímavě, vychází mu většina věcí. Snaží se dělat věci, které po něm chceme a dobře se na něj kouká,“ popisuje zajímavého ofenzivního hráče asistent trenéra jablonecké rezervy.

Náš tým se zvonu dočká zápasového vytížení příští týden proti Příbrami.

FK Jablonec B – FC Hradec Králové 5:0 (2:0)

Branky: 2x Daníček, 2x Werani, Kinčl

Sestava: Vajner – Vošahlík, Tahir, Podzimek, Nykrín (Skuhravý) – Coufal (Werani), Hämäläinen (Munzar), Drda (Cabadaj), Černák (Kinčl) – Daníček - Torfiq

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.