Aktualita
3
květen
2021

Rezervace míst na Teplice startuje v úterý!


Na páteční duel s Teplicemi se spustí rezervační systém pro placené permanentky v úterý 8:00! Po utkání s Olomoucí jsme udělali několik změn, které vám zajištění účasti na zápasu ještě více usnadní.

FORTUNA:LIGA | 31.kolo


4
:
1
2:0

Branky JAB: 3. Martin Doležal, 41. Martin Doležal, 48. Vojtěch Kubista, 73. Martin Doležal

Branky TEP: 61. Robert Jukl


Rezervační systém se spustí v úterý v 8:00 a bude v provozu do vyčerpání kapacity pro majitele placených permanentek na webu našeho ticketingového partnera Ticketstream. Majitel placené permanentky, který se včas do vyčerpání kapacity přihlásí k účasti na zápase prostřednictvím referenčního čísla své permanentky (u čárového kódu), získá následně do e-mailu volnou vstupenku na utkání, kterou se prokáže u hlavního vstupu na Stadion Střelnice. Rezervační systém startuje na webu Ticketstream v úterý v 8:00!

NOVINKA PRO SENIORY A FANOUŠKY BEZ MOŽNOSTI REZERVACE NA INTERNETU

Po zkušenostech z utkání proti Olomouci bude k dispozici možnost rezervovat své místo na zápase také přímo NA STŘELNICI V INFOCENTRU U HLAVNÍHO VSTUPU! A to v úterý 4. května od 9:00 - 11:00 a 12:00 - 15:00! Prosíme, využijte tuto možnost, pokud nemáte možnost rezervovat si vstupenku přes internet.


V OMEZENÉM REŽIMU BUDE OTEVŘENA POUZE HLAVNÍ TRIBUNA A – VÝCHOD PRO PERMANENTKÁŘE. PERMANENTKÁŘI NEMAJÍ KVŮLI OMEZENÉ KAPACITĚ NÁROK NA SVÉ SEDADLO A REGISTROVAT SE MOHOU SAMOZŘEJMĚ TAKÉ DRŽITELÉ PERMANENTEK NA TRIBUNU B – ZÁPAD.

DŮLEŽITÉ JE, ŽE NEBUDE MOŽNÉ JINÝM ZPŮSOBEM ZÍSKAT VSTUPENKU NA ZÁPAS.


U vstupu je nutno prokázat se jedním z níže uvedených způsobů:

A) Test
U vstupu bude nutné prokázat se negativním výsledkem RT-PCR testu ne starším 48 hodin, případně negativním POC antigenním testem na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 ne starším 48 hodin. Test je možno získat i přímo na místě v budově Střelnice (max. doba obdržení SMS s výsledkem je 15 minut). Jednou za tři dny máte nárok na test zdarma hrazený ze zdravotního pojištění a Veřejné odběrové místo Střelnice je otevřeno každý všední den od 8:00.

B) Certifikát o absolvování očkování – certifikát MZ ČR o kompletně provedeném očkování (obě dávky), od kterého uplynulo nejméně 14 dní.

C) Doklad (lékařskou zprávu) o prodělání covidu v posledních 90 dnech

U vstupu je rovněž nutno odevzdat vyplněný Dotazník COVID, který obdržíte e-mailem po úspěšném zaregistrování k účasti na zápase.

Po celou dobu pobytu na stadionu je povinné zakrytí úst i nosu respirátorem minimálně třídy FFP2 nebo KN95 bez výdechového ventilu.

Doporučujeme příchod na stadion s předstihem vzhledem k nutným kontrolám testů a měření teploty.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.