květen

Rezervace míst na Teplice startuje v úterý!

Na páteční duel s Teplicemi se spustí rezervační systém pro placené permanentky v úterý 8:00! Po utkání s Olomoucí jsme udělali několik změn, které vám zajištění účasti na zápasu ještě více usnadní.

FORTUNA:LIGA | 31.kolo

:

Branky JAB: 3. Martin Doležal, 41. Martin Doležal, 48. Vojtěch Kubista, 73. Martin Doležal

Branky TEP: 61. Robert Jukl

Rezervační systém se spustí v úterý v 8:00 a bude v provozu do vyčerpání kapacity pro majitele placených permanentek na webu našeho ticketingového partnera Ticketstream. Majitel placené permanentky, který se včas do vyčerpání kapacity přihlásí k účasti na zápase prostřednictvím referenčního čísla své permanentky (u čárového kódu), získá následně do e-mailu volnou vstupenku na utkání, kterou se prokáže u hlavního vstupu na Stadion Střelnice. Rezervační systém startuje na webu Ticketstream v úterý v 8:00!

NOVINKA PRO SENIORY A FANOUŠKY BEZ MOŽNOSTI REZERVACE NA INTERNETU

Po zkušenostech z utkání proti Olomouci bude k dispozici možnost rezervovat své místo na zápase také přímo NA STŘELNICI V INFOCENTRU U HLAVNÍHO VSTUPU! A to v úterý 4. května od 9:00 - 11:00 a 12:00 - 15:00! Prosíme, využijte tuto možnost, pokud nemáte možnost rezervovat si vstupenku přes internet.

V OMEZENÉM REŽIMU BUDE OTEVŘENA POUZE HLAVNÍ TRIBUNA A – VÝCHOD PRO PERMANENTKÁŘE. PERMANENTKÁŘI NEMAJÍ KVŮLI OMEZENÉ KAPACITĚ NÁROK NA SVÉ SEDADLO A REGISTROVAT SE MOHOU SAMOZŘEJMĚ TAKÉ DRŽITELÉ PERMANENTEK NA TRIBUNU B – ZÁPAD.

DŮLEŽITÉ JE, ŽE NEBUDE MOŽNÉ JINÝM ZPŮSOBEM ZÍSKAT VSTUPENKU NA ZÁPAS.

U vstupu je nutno prokázat se jedním z níže uvedených způsobů:

A) Test
U vstupu bude nutné prokázat se negativním výsledkem RT-PCR testu ne starším 48 hodin, případně negativním POC antigenním testem na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 ne starším 48 hodin. Test je možno získat i přímo na místě v budově Střelnice (max. doba obdržení SMS s výsledkem je 15 minut). Jednou za tři dny máte nárok na test zdarma hrazený ze zdravotního pojištění a Veřejné odběrové místo Střelnice je otevřeno každý všední den od 8:00.

B) Certifikát o absolvování očkování – certifikát MZ ČR o kompletně provedeném očkování (obě dávky), od kterého uplynulo nejméně 14 dní.

C) Doklad (lékařskou zprávu) o prodělání covidu v posledních 90 dnech

U vstupu je rovněž nutno odevzdat vyplněný Dotazník COVID, který obdržíte e-mailem po úspěšném zaregistrování k účasti na zápase.

Po celou dobu pobytu na stadionu je povinné zakrytí úst i nosu respirátorem minimálně třídy FFP2 nebo KN95 bez výdechového ventilu.

Doporučujeme příchod na stadion s předstihem vzhledem k nutným kontrolám testů a měření teploty.