říjen

Ročníky U9 a U8 na Ondrášovka Cupu!

Jak si vedly kategorie U9 a U8 na Ondrášovka Cupu?

Kategorie U9.

Kvalifikace proběhla ve čtvrtek v Mladé Boleslavi (UMT Pastelka).

Soupeři: Slavia Radonice, FC Slovan Liberec, FK Varnsdorf, FK Mladá Boleslav, SS Ostrá, TJ Viktoria Vestec a Neratovice-Býškovice.

„Bohužel jsme nepostoupili. Skončili jsme až čtvrtí. Rozhodly o tom naše porážky s Libercem 2:3, kde jsme zaspali začátek, s Mladou Boleslaví 2:4 a porážka s Vestcem 3:7.

Pochvalu si zaslouží hráči Tobiáš Vondrák a David Batěk."

Kategorie U8.

„V pondělí jsme v libereckém areálu Letka sehráli kvalifikaci Ondrášovka Cupu. Našimi soupeři byli: FC Slovan Liberec, SK Polaban Nymburk, TJ Sokol Stodůlky, SK Kladno, Spartak Kbely, FK Admira Praha a Neratovice-Býškovice. Všechna utkání nabídla velmi krásné akce a ještě hezčí góly. Kluci se snažili ze sebe vymáčknout vše, bohužel i přes naši snahu jsme se nedokázali kvalifikovat do finálového kola. Utkání byla velmi vyrovnaná a v některých případech rozhodovala o vítězi pouze jedna jediná branka.

,,Všem zúčastněným klukům děkuji za předvedenou hru a společně makáme dál! Obrovská pochvala míří na našeho hráče – Štěpána Stránského. Štěpán vytvořil nebo vyprodukoval 50% našich gólů v kvalifikaci! Zároveň se stal naším nejlepším hráčem kvalifikace." Trenér Marek Rezler.