This text will be replaced
Aktualita
21
listopad
2018

SK Buštěhrad si zahrál proti Jablonci


V úterý 20. listopadu jsme se tradičně zapojili do akce pro okresní fotbalové kluby s názvem "Kopeme za fotbal". Tentokrát do Jablonce zavítal SK Buštěhrad. Utkání v přátelském duchu skončilo výhrou Jablonce 17:2.

Buštěhrad přivezl do Jablonce nabitý kádr, který byl natěšený na další měření sil s ligovým týmem. V přátelském utkání v rámci Kopeme za fotbal nešlo ani tak o výsledek, tak si hráči Buštěhradu mohli naplno užít zápas proti kompletnímu kádru Jablonce. Chyběl jen zraněný Lukáš Masopust a reprezentanti Vladimir Jovović a Davis Ikaunieks. Čeští reprezentanti Martin Doležal a Michal Trávník se objevili na hřišti a patřili k výrazným střelcům zápasu. Martin Doležal se prosadil třikrát a Michal Trávník taktéž vstřelil hattrick. Druhému poločasu dominoval Tomáš Čvančara se čtyřmi góly. 

První dějství skončilo výsledkem 9:0 a dalších osm branek přidal Jablonec ve druhém poločase. Za naše hosty s Buštěhradu se prosadil z první penalty Výborný a druhý nařízený pokutový kop proměnil také s přehledem Kurejský.

Zápasovou premiéru v dresu Jablonce má za sebou také fyzioterapeut Jan Čápek, který v průběhu druhého poločasu nahradil Michala Trávníka. S kapitánskou páskou neušel povšimnutí našeho pokladníka Tomáše Hübschmana a čeká ho nejspíš zápisné. Během svého pobytu na hřišti byl u zrodu jedné gólové akce a přes dvě vcelku slibné příležitosti se premiérové branky nedočkal. Honzovi gratulujeme k prvnímu startu, byť to bylo v neoficiálním zápase.

FK Jablonec - SK Buštěhrad 17:2 (9:0)

Branky: Čvančara 4, Doležal 3, Trávník 3, Sobol 2, Bulíř 2, Kratochvíl, Břečka, Chramosta - Výborný, Kurejský.

Děkujeme Buštěhradu za zpestření tréninku před utkáním se Spartou a přejeme hodně štěstí do další části sezóny! 

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.