This text will be replaced

SK Buštěhrad si zahrál proti Jablonci

V úterý 20. listopadu jsme se tradičně zapojili do akce pro okresní fotbalové kluby s názvem "Kopeme za fotbal". Tentokrát do Jablonce zavítal SK Buštěhrad. Utkání v přátelském duchu skončilo výhrou Jablonce 17:2.

Buštěhrad přivezl do Jablonce nabitý kádr, který byl natěšený na další měření sil s ligovým týmem. V přátelském utkání v rámci Kopeme za fotbal nešlo ani tak o výsledek, tak si hráči Buštěhradu mohli naplno užít zápas proti kompletnímu kádru Jablonce. Chyběl jen zraněný Lukáš Masopust a reprezentanti Vladimir Jovović a Davis Ikaunieks. Čeští reprezentanti Martin Doležal a Michal Trávník se objevili na hřišti a patřili k výrazným střelcům zápasu. Martin Doležal se prosadil třikrát a Michal Trávník taktéž vstřelil hattrick. Druhému poločasu dominoval Tomáš Čvančara se čtyřmi góly.

První dějství skončilo výsledkem 9:0 a dalších osm branek přidal Jablonec ve druhém poločase. Za naše hosty s Buštěhradu se prosadil z první penalty Výborný a druhý nařízený pokutový kop proměnil také s přehledem Kurejský.

Zápasovou premiéru v dresu Jablonce má za sebou také fyzioterapeut Jan Čápek, který v průběhu druhého poločasu nahradil Michala Trávníka. S kapitánskou páskou neušel povšimnutí našeho pokladníka Tomáše Hübschmana a čeká ho nejspíš zápisné. Během svého pobytu na hřišti byl u zrodu jedné gólové akce a přes dvě vcelku slibné příležitosti se premiérové branky nedočkal. Honzovi gratulujeme k prvnímu startu, byť to bylo v neoficiálním zápase.

FK Jablonec - SK Buštěhrad 17:2 (9:0)

Branky: Čvančara 4, Doležal 3, Trávník 3, Sobol 2, Bulíř 2, Kratochvíl, Břečka, Chramosta - Výborný, Kurejský.

Děkujeme Buštěhradu za zpestření tréninku před utkáním se Spartou a přejeme hodně štěstí do další části sezóny!