Mládež
31
leden
2020

Sbírka mládeže pro dětské oddělení nemocnice


Nápad uspořádat v jablonecké mládeži sbírku pro dětské oddělení jablonecké nemocnice se zrodil v hlavách týmu U13 a společně s dalšími ročníky a trenéry navštívili oddělení s dárky a podepsaným dresem našeho A mužstva.

Sbírka pro dětské oddělení Nemocnice Jablonec nad Nisou je již dlouhá léta tradicí fanoušků z našeho kotle. Koncem ledna roku 2020 iniciovali sbírku také naši mládežníci. Spoustu dárků v podobě dětských knížek, stolních her a hraček a předali na dětském oddělení 23. ledna. Přinesli také podepsaný dres hráči A mužstva ze sezóny 2018/2019, kdy jsme poprvé v historii startovali v základní skupině Evropské ligy UEFA.

Ke sbírce se vyjádřil trenér kategorie U13 Honza Špiroch: "Já bych chtěl poděkovat paní Jírů a celému pediatrickému oddělení za umožnění téhle akce. Dále taky hráčům, rodičům, trenérům a vedení klubu za podporu. Nápad vznikl u nás v U13, líbilo se mi jak se toho kluci chytli a bez přemýšlení do toho šli se mnou. Též jejich rodiče. Po té se k nám přidali týmy U11, U10 a U9. Hráči A mužstva nám věnovali pro děti podepsaný dres. Bez těchto lidí by to nebylo v takové míře a patří jim velké díky. Co mě osobně těší je, že se na této radosti podílel rodič, hráč, trenér a vedení klubu. Od kořenů až po korunu stromu. To je super a jsem za to strašně rád, že to tu tak máme. Závěrem bych chtěl popřát všem hodně zdraví, ať můžeme dál fotbalově růst, kluky podporovat v tom, co je baví a spoustu jiných věcí. Jak říkala paní Jírů "prohrát zápas to se stane. Hlavně, že to hrajeme s radostí a jsme zdraví."

Dále nám také přišlo poděkování od paní Drahoňovské: "Milí sportovci - mladí i starší! Ještě jednou, touto virtuální cestou, vám všem chci velmi poděkovat za vaší návštěvu na pediatrii v Jablonci nad Nisou. Přinesli jste velké množství krásných dárků a moc si toho vážíme. Je moc pěkné, že vedete mladé fotbalisty i k tomu, aby mysleli i na ostatní, na děti nemocné, upoutané na lůžko... že nemáme v životě jen brát, ale také dávat. Přejeme vám všem hodně zdraví, ať se daří ve všech rovinách života - ve sportovní, v rodině, v kamarádství! Děkujeme. Mgr. Blanka Koutová, vrchní sestra Jana Jírů, pan primář MUDr. Petr Rota a celý kolektiv sestřiček z našeho dětského oddělení."

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.