Mládež
červen

Sobotní konfrontace se Slovanem Liberec nebyla pro žáky výsledkově úspěšná

Všechny žákovské kategorie U15-U12 se střetly na Letce proti FC Slovan Liberec. Hráči Liberce byli na všech frontách úspěšnější.

U15

U15: FC Slovan Liberec - FA Jablonec 5:3

Branky: Palán 2, Novotný

Hráno 3x 30 minut.

Jablonečtí se do zápasu dostali až v poslední třetině zápasu, kdy dokázali srovnat na 3:3. Liberec si však v závěru výhru vzít nenechal a v posledních 5 minutách přidal ještě 2 branky.

U14

U14 FC Slovan Liberec - FA Jablonec 3:1 ( 3:1)

Branky: Rejnart T.

Domácí byli úspěšnější v kombinaci i v koncovce, naopak Jablonci chyběla produktivita. Trenér Bejda byl s hrou spokojený, jeho svěřenci se postupně zlepšují.

U13

U13 FC Slovan Liberec - FA Jablonec 8:3

Branky: Gubančok, Burian, Beránek.

První třetina patřila jasně jabloneckým hráčům, kdy zvládli vstřelit 3 branky. Potom se hra otočila a během 5 minut se skóre otočilo na 5:3 pro soupeře. Oslabený Jablonec trpěl slabší nabídkou a dle trenéra Šonského i nekvalitním výkonem klíčových hráčů. Dobrý výkon předvedli Šimon, Velechovský, Špaček a Hudec.

U12

U12 FC Slovan Liberec - FA Jablonec 10:0

hráno 30 min 7+1, 2x25 min 8+1

Po deseti minutách hry byl stav 3:0 pro domácí, kteří nás školili v důrazu, nasazení a v řešení herních situacích, kdy trestali naše "dětské" chyby. Změnou sestavy se hra více vyrovnala. Mnoho gólů jsme soupeři připravili sami naší nešikovností, neohrabaností, lehkovážností. Těší nás alespoň snaha o konstruktivní rozehru, kdy jsme dokázali vyřešit i složité herní situace. Trenér Maryško byl nešťastný s nasazením některých hráčů a s řešením osobních soubojů. Liberec nám covidové online derby silně vrátil.

Zbylé zápasy:

U11

Viktoria Vestec – FA Jablonec 9:5

U10

FA Jablonec – TJ Praga Praha (vítěz FA JBC)