This text will be replaced
Akce
3
květen
2016

Soví noc také pro jablonecké fanoušky


Zájemci z řad dětských fanklubů FK Jablonec absolvovali o minulém víkendu zajímavou zkušenost v podobě naučného pobytu přímo v srdci Jizerských hor.

Mladí fanoušci našeho klubu dostali šanci účastnit se ojedinělé akce, kterou pořádala Společnost pro Jizerské hory, o.p.s. Během dvoudenní akce pod názvem Soví noc na Jizerce se děti i jejich rodiče zábavnou formou dozvěděly detaily o životě ptactva v našich horách.

V rámci úvodní části akce během vystoupení sokolníka přilétla mezi děti jako překvapení i naše sovička Jizerka. Maskot jabloneckého klubu se dalšího programu již neúčastnil, nicméně i přesto bylo o zábavu postaráno. Po výukové části nejen o sovách, ale i dalších ptácích, kteří obývají Jizerské hory, přišel vrchol celé akce. Při výletu za tmy do lesa se děti dočkaly setkání se sýcem rousným, kterého právě jablonecký maskot představuje.

Kdo si přivstal druhý den ráno, mohl obdivovat další různé druhy ptactva při výletu po planině Jizerka. Po návratu na chatu pak následovaly soutěže, kterými byl bohatý program akce ukončen.

Fotbalový klub Jablonec se bude i nadále snažit o podporu a propagaci činnosti ochránců ptactva v Jizerských horách, které jsou domovem několika druhů sov včetně právě sýce rousného.

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.