Stáhněte si zápasový bulletin 16. kola SYNOT ligy

FK Jablonec FC Viktoria Plzeň
Synot liga, 16. kolo ne 30. 11. 2014, 17:15

Stáhněte si zápasový bulletin Jablonecký gól 16. kola SYNOT ligy. Utkání FK BAUMIT Jablonec - FC Viktoria Plzeň je šlágrem kola a v aktuálním vydání se můžete těšit za plno zajímavých informací.

Titulní strana našeho bulletinu Jablonecký gól patří útočníku Tomáši Junovi. Ten zavzpomíná na své úspěšné roky strávené v zahraničí a dozvíte se, jaké má s Jabloncem cíle. Zároveň také nechá fanoušky nahlédnout do svého soukromí.

V dalším z rozhovorů zavzpomínáme s patronem utkání Jozefem Weberem na jeho působení v Jablonci, kdy zde zažil kvalitní roky nejen jako hráč, ale později jako asistent trenéra Františka Komňackého.

Ve zpravodaji dále nechybí ohlasy trenérů Plzně a Jablonce před vzájemným zápasem. Naleznete zde také tipy bývalých fotbalistů na nedělní duel 16. kola, souhrny a statistiky předešlých ligových zápasů, přečíst si můžete také o výsledcích našich dorostenců a juniorů. Trenér žen Jan Štol přiblíží, jak funguje základna ženského fotbalu na Střelnici.

Aktuální číslo magazínu Jablonecký gól můžete si můžete stáhnout ZDE. Bulletin si můžete přečíst také přímo v internetovém prohlížeči ZDE.

Author Martin Bergman