prosinec

Stará garda porazila Slovan 9:6

26. prosince si to mezi sebou opět rozdali legendy FK Jablonec a FC Slovan Liberec v tradičním derby. Tentokrát v hale Dukly Liberec a vítězství patřilo našim bývalým hráčům.

Na druhý vánoční svátek se konal v liberecké hale Dukla fotbalový turnaj pořádaný bývalým jabloneckým a libereckým hráčem Luďkem Zelenkou Lasvit cup 2018. V rámci tohoto turnaje se naše Stará garda utkala se starou gardou Slovanu Liberec v zápase hraném na 2x10min/5+1 hráčů.

"Po v celku dobře odehraném zápase jsme nakonec v tomto svátečním derby zvítězili a odjížděli zpět do Jablonce výborně naladěni," hodnotí vítězné střetnutí Štefan Mihálik.

SG Slovan Liberec - SG FK Jablonec 6:9

Branky Jablonce: Kubín 4, Fukal 2, Fedák, Novák, Mihálik.

Sestava SG Slovan Liberec: Pašta – Zelenka, Čupr, Rampáček, Trojan, Divecký, Nosek, Culek, Kopic.

Sestava SG FK Jablonec: Braniš – Fukal, Novák, Hromádko, Just, Vaněček, Fedák, Kubín, Rožeň, Kocúr, Mihálik.

Krásný rok 2019 Vám všem přejí borci ze Staré gardy FK JABLONEC