Mládež
leden

Starší dorost U19 zahájil zimní přípravu

Starší dorost FK Jablonec zahájil přípravu na jarní část soutěže a po týdenním trénování a nabírání kondice sehrál v neděli první přípravné utkání

FK Jablonec - FC Oberlausitz Neugesdorf 3:2 (2:2)

Sestava: Fiala (46.Ježek) - Břenek, Dejl, Jelínek - Malimánek, Korber, Čáp, Podzimek, Janda - Vosecký, Samek
Střídali: Dvořák, Fidra, Vrzák a Rulec

Branky FK JBC: 8. a 25.Samek, 47.Vosecký

Jablonec se dostal celkem pohodlně do dvoubrankového vedení. Soupeř ale po druhé brance dvakrát rychle skóroval. Od té chvíle bylo utkání vyrovnané a o výsledku rozhodla třetí branka Jablonce krátce po obrátce.

V dalším týdnu odjíždí starší dorost U19 společně s mladším dorostem U17 na třídenní turnaj do dánského Odense. Turnaje se zúčastní celkem osm týmu a U19 se ve skupině střetně se švédským BK Hacken, polským Pogonem Štětín a nizozemskou fotbalovou akademií. Podle umístění ve skupině pak postoupí do bojů o konečné umístění v turnaji.