Mládež
říjen

Starší dorost porazil Pardubice

Osmé kolo České ligy přineslo jabloneckému staršímu dorostu další výhru, když zaslouženě porazil celek FK Pardubice B 3:0 (1:0). O branky se podělili oba útočníci, dvě dal Vosecký a jednu Coufal. Skvrnou utkání bylo vyloučení jabloneckého Jakuba Samka po šestiminutovém pobytu na hřišti

Česká liga dorostu U19 | 8.kolo

:

Branky JAB: 38.a 52.Vosecký, 61.Coufal

Branky PAR:

Jablonec začal aktivně a už ve 2. minutě z akce Coufala pravou stranou pálil Vosecký, ale gólman Nalezinek míč chytil. V 19. minutě opět střílel Vosecký z odraženého míče po trestném kopu Podzimka zprava. Za dvě minuty Podzimek rozehrál míč doleva Scholzovi a ten ho posunul dopředu Coufalovi, jehož centr před branku Váňa z první napálil mimo branku. V 35. minutě Váňa zahodil podobnou příležitost, když minul přihrávku opět Coufala se skvělým prodloužením Voseckého. V 38. minutě Podzimek našel přesně Voseckého – 1:0.

V druhém poločase v 52. minutě vsítil druhou branku Vosecký, kterého ideálně vysunul vpravo Podzimek a Vosecký sám pronikl do vápna – 2:0. Na 3:0 zvýšil v 61. minutě Coufal, jemuž před branku přihrál z levé strany Nykrín po jeho velmi dobrém vysunutí Šimůnkem. K jistým možnostem se v závěru zápasu dostali i hosté. V 81. minutě Reiner lapil střelu Koukoly a v 85. u levé tyče zneškodnil střelu hlavou Kopeckého.