Mládež
21
leden
2019

Starší dorostenci FK Jablonec mají za sebou první přátelská utkání


Starší dorostenci odehráli o víkendu první sérii dvojutkání. Po týdenní přípravě byl tým rozdělen na dvě skupiny, se záměrem maximálního vytížení všech hráčů. V prvním utkání byl soupeřem lídr divize C Jiskra Mšeno a v druhém utkání dorostenci vstoupili do zimního turnaje v Lomnici nad Popelkou proti mužům Vrchlabí.

FK Jiskra Mšeno – FK Jablonec 9:2 (2:1)

Sestava FK Jbc: Mazánek – Horáček L., Dejl, Šimůnek, Jákl – Hrušovský, Javůrek, Pour, Černák – Velich, Coufal

Střídali: Malimánek, Kinčl, Urbánek

Branky FK Jbc: 14.Černák, 83.Kinčl

Trenér Mgr. Michal Kolčava k utkání: "Výborně připravené hřiště. Do utkání jsme šli se záměrem být aktivní a snažit se hrát na míči. Dařilo se nám založení útoku, i přechod středního pásma. V před finální fázi nám však chyběla vetší přesnost a klid. Velmi dobrý byl i pressing a napadání, kdy jsme záměrně získávali řadu míčů. Zaslouženě jsme vedli po 35 minutách. V posledních 10 minutách prvního poločasu domácí dali dvě branky a my jsme nastřelili břevno a vyloženou šanci nevyužili. V druhém poločase jsme nedokázali držet krok se zkušenými a čerstvými domácími hráči. Přehrávali nás hlavně uprostřed hřiště. My jsme se prali s únavou a bohužel jsme nedokázali být organizovaní do defenzívy jako první poločas. K tomu jsme vyrobili 4 individuální chyby, které domácí trestali bezchybně. Za první poločas jsem rád a spokojen. V druhém poločase to byla pro nás velká škola, pro hráče velká zkušenost, ale devět obdržených branek je příliš. Jsem rád, že s námi Mšeno chtělo hrát za což patří velký dík a pro mladé hráče jde o nenahraditelné zápasy." 

FC Vrchlabí – FK Jablonec 2:1 (2:0)

Sestava FK Jbc: Ježek - Janda, Málek, Hnát, Ráček - Scholz, Vobejda, Štolba, Vrzák - Šilhavý, Musílek

Střídali: Vostál

Branky FK Jbc: 75. Šilhavý

Trenér David Breda zhodnotil utkání takto: "V prvním přípravném utkání v novém roce jsme proti soupeři z krajského přeboru HK odehráli horší první poločas, kdy jsme byli při naší kombinaci často nepřesní a naše hra byla složitá bez překvapení a zakončení. Druhý poločas jsme si dokázali vypracovat několik dobrých šancí, naše hra dopředu byla přímočařejší s dobrým přechodem středního pásma při naší kombinaci."

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.