Akce
10
listopad
2015

Startuje nová anketa Miss Komando 2015


Jablonecké Komando potkáváte na stadionu i mimo něj. Naše děvčata jsou tu vždy pro vás a nyní máte právě vy šanci vybrat tu nejsympatičtější. Zúčastněte se hlasování na Facebooku a vyhrajte večeři pro dva.

Naše krásky vás zvou na fotbal, připravují pro vás soutěže a starají se o to, abyste se na stadionu cítili pohodlně. Stejně jako hráči a fanoušci bojují i děvčata z Komanda každý den za Jablonec!

Pomozte nám vybrat tu nejsympatičtější a hrajte o večeři pro dva v restauraci Zlatý Lev.

Je to jednoduché. Stačí vybrat a zalikovat fotku na facebookové stránce klubu a odpovědět do komentáře pod ní na soutěžní otázku "Kolik je dohromady let všem děvčatům z Komanda?". Vyhrává samozřejmě ten nejrychlejší soutěžící se správnou odpovědí. 

Nejsympatičtější dívka bude vyhlášena v rámci posledního domácího utkání v podzimní části proti Plzni!

Miss Komando 2015

Lucie Babčická

Výška: 179 cm

Váha: 60 kg

Míry: 86-65-91

Lucka studuje pedagogiku. I proto se nejraději věnuje misím Komanda v jabloneckých školách. Navíc má ke sportu blízko - od 12 let jezdí na koni. Líbilo by se vám kdybychom založili jízdní divizi Komanda? Pokud ano, dejte hlas Lucce!


Barbora Fabiánová

Výška: 

Váha: 51 kg

Míry: 86-66-96

Bára není žádná holka z porcelánu - vystudovala sklářství a design. A to jí moc baví! Při zápasech třeba navrhuje valečné barvy na obličeji nejmenších našich fanoušků. A taky má rády své pejsky, ale i sovička Jizerka je jí sympatická. Je Barča sympatická i vám?Míša Kotenová

Výška: 172 cm

Váha: 53 kg

Míry: 94-67-90

Míša zbožňuje atmosféru fotbalových zápasů na stadionu. Vřele ji všem doporučuje! A ráda taky atakuje s Komandem jablonecké hospody a bary. Možná by si zasloužila povýšení. Co myslíte? Dáte jí hlas?


Alena Kozaková

Výška: 155 cm

Váha: 43 kg

Míry: 84-62-89

Ája byla do Komanda rekrutovaná teprve nedávno. Pro boj má dobré předpoklady - chodí cvičit, běhá i bruslí. A FKJ fandí už několik let. Je podle vás ideální kandidátkou v anketě? Nečekejte na nic a dejte jí hlas.


Lenka Majorová

Výška: 169 cm 

Váha: 54 kg 

Míry: 93-61-90

Lenka je majorka! Patří k služebně nejstarším děvčatům v Komandu. Ostřílená bojovnice využívá své zkušenosti na všech frontách - při pátečních večerních misích, na školách i na zápasech FK. Stane se podle vás Lenka první Miss Komando?


Jitka Mattová

Výška: 162 cm

Váha: 52 kg

Míry: 88-65-93

Jitka má k fanouškům blízko! Patří mezi jablonecké odchovance a do Komanda se dostala přímo z fotbalového kotle. Stejně jako Lenka má služebně nejvyšší hodnost. Ovládá navíc hip hop a roztancuje každého protivníka. Zaujala vás? Dejte jí na Facebooku LIKE.


Nikola Metelková

Výška: 172 cm

Váha: 54 kg

Míry: 89-65-90

Nikča je jablonecká rodačka. Obdivuje bojového ducha Komanda a týmovou práci. Již přibližně rok si s úsměvem a radostí užívá zápasy - spolu s ostatními má na povel naši fanzónu. Fandíte i vy Nikole? Stačí jí věnovat váš hlas na Facebooku.


Barbora Stránská

Výška: 160 cm

Váha: 48 kg

Míry: 82-61-87 

Barča je teprve v bojovém výcviku. Ale už nyní ji vysíláme na nejtěžší mise a zatím si vede dobře. Třeba už zápasila s obřím míčem na hrací ploše. Potkali jste ji na stadionu nebo v terénu? Přesvědčila vás, že se může stát Miss Komando?


Monika Pešatová

Výška: 160 cm

Váha: 48 kg 

Míry: 82-65-85

Monika je hrdá, že může naplno bojovat za svůj domácí klub. Práce s fanoušky ji naplňuje! A zelená ji sluší, co myslíte?

 


Michaela Sirovátková

Výška: 169 cm 

Váha: 58 kg 

Míry: 90-64-90 

Míša je holka do deště. Pravidelně vás zachraňuje, když jste na stadionu v nouzi! Do práce vkládá hodně energie i emoce. Navíc ovládá i bojové techniky "pole dance". Má také vysoké osobní a profesní ambice. Ráda by někdy vyrazila na dlouhodobou zahraniční misi. Získala si Míša vaše sympatie?

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.