Aktualita
8
červenec
2019

Stoper Dominik Plechatý míří do Jablonce!


Mladý stoper Sparty Praha Dominik Plechatý míří do Jablonce! Dominik se v pondělí připojil k týmu a bude se připravovat na start nové ligové sezóny v novém klubu.

Během letní přípravy se nám bohužel nevyhýbala zranění. Stoper Jakub Jugas, který v Jablonci hostuje ze Slavie Praha, má svalové zranění a bude několik týdnů mimo zátěž. V utkání s Bielefeldem se nám zranil alternující stoper Vojtěch Kubista, který si poranil koleno a prozatimní prognózy nejsou příliš pozitivní. Další stoper David Štěpánek je stále v rekonvalescenci po zimním úrazu křížového vazu v koleni. Ještě pár měsíců bude trvat, než se do hry vrátí.

Majitel klubu musel situaci akutně řešit a podařilo se domluvit s talentovaným stoperem Sparty Praha Dominikem Plechatým, který dostal od Sparty svolení s námi trénovat. Oba kluby teď administrativně řeší Dominikovo hostování v Jablonci. Reprezentant do 21 let se v pondělí v Jablonci hlásil trenéru Petru Radovi.

„Na novou výzvu se určitě těším. Doufám, že Jablonci pomohu k co nejlepším výsledkům. Pana trenéra Radu osobně moc neznám, ale jeho jednání se mnou bylo sympatické. Hostování v Jablonci beru jako další důležitý a velký krok v kariéře,“ říká dvacetiletý stoper Dominik Plechatý. V Jablonci bude nosit dres s číslem 13.

Ať se ti daří, Dominiku!


Profil Dominika Plechatého

Narozen: 18. dubna 1999

Post: stoper

Noha: pravá

Výška: 182 cm

Váha: 73 kg

Zápasy/góly/asistence v lize: 5/0/0

Starty v reprezentaci: U18 (13), U19 (1), U20 (2), U21 (3).

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.