Aktualita
24
březen
2017

Těšte se na nové šály ve fanshopu!


V uplynulých dnech jsme uspořádali hlasování na klubovém webu a Facebooku, které fanouškovské šály necháme do fanshopu vyrobit. O podobě nových šál jste rozhodli vy sami!

V hlasování na Facebooku se fanoušci rozhodli pro variantu, která dostala nejvíce „lajků“. Zvítězila šála s motivem C. Hráči před pátečním tréninkem také vylosovali jednoho fanouška, který pro vítěznou šálu hlasoval. Z rukou Víta Beneše byl vylosován Marek Humaj, který se může těšit na dárek v podobě právě nové šály pro fanoušky!

Vítězný motiv z hlasování na Facebooku!

U hlasování na klubovém webu se stala vítěznou verzí šála s motivem E, která od všech zúčastněných získala 34 procent hlasů. V těsném závěsu za ní pak byla s 24 procenty stejná šála, která zvítězila na Facebooku. Také z webových hlasujících se může jeden fanoušek těšit na novou šálu. Kapitán Tomáš Hübschman vylosoval Jiřího Beránka!

Vítězný motiv z hlasování na webu!

Také sami hráči vybrali jeden nový motiv šály, která se v nejbližších týdnech objeví v nabídce našeho klubového fanshopu. Plodná diskuze v hráčské kabině nakonec přinesla vítězný návrh s motivem D, která na sobě nese také šachovnici inspirovanou motivem našich dresů.

Vítězný motiv z výběru hráčů!

To však není z blížících se nových šál všechno. Těšit se můžete také na dvě další šály, které se zatím nikde v hlasování neobjevily. Bude to pro příznivce FK Jablonec malé překvapení.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.