březen

Těšte se na nové šály ve fanshopu!

V uplynulých dnech jsme uspořádali hlasování na klubovém webu a Facebooku, které fanouškovské šály necháme do fanshopu vyrobit. O podobě nových šál jste rozhodli vy sami!

V hlasování na Facebooku se fanoušci rozhodli pro variantu, která dostala nejvíce „lajků“. Zvítězila šála s motivem C. Hráči před pátečním tréninkem také vylosovali jednoho fanouška, který pro vítěznou šálu hlasoval. Z rukou Víta Beneše byl vylosován Marek Humaj, který se může těšit na dárek v podobě právě nové šály pro fanoušky!

Vítězný motiv z hlasování na Facebooku!

U hlasování na klubovém webu se stala vítěznou verzí šála s motivem E, která od všech zúčastněných získala 34 procent hlasů. V těsném závěsu za ní pak byla s 24 procenty stejná šála, která zvítězila na Facebooku. Také z webových hlasujících se může jeden fanoušek těšit na novou šálu. Kapitán Tomáš Hübschman vylosoval Jiřího Beránka!

Vítězný motiv z hlasování na webu!

Také sami hráči vybrali jeden nový motiv šály, která se v nejbližších týdnech objeví v nabídce našeho klubového fanshopu. Plodná diskuze v hráčské kabině nakonec přinesla vítězný návrh s motivem D, která na sobě nese také šachovnici inspirovanou motivem našich dresů.

Vítězný motiv z výběru hráčů!

To však není z blížících se nových šál všechno. Těšit se můžete také na dvě další šály, které se zatím nikde v hlasování neobjevily. Bude to pro příznivce FK Jablonec malé překvapení.