únor

Tiskové prohlášení vedení FK Jablonec

Klub FK Jablonec by rád uvedl na pravou míru některé nepřesné a zavádějící informace, která uvedla česká internetová a tištěná média.

Některá česká média uvádějí, že jsme oslovili Slavií Praha o možnosti hostování hráčů Murise Mešanoviče a Jakuba Jugase. Informace je však nepřesná.

„Klub FK Jablonec oslovil SK Slavia Praha o možnosti působení Jaroslava Zeleného na levý kraj obrany. Kontaktoval nás totiž ukrajinský Šachtar Doněck, který má eminentní zájem o předčasné ukončení hostování Eduarda Sobola. Se Slavií Praha jsem jednal jen o panu Zeleném,“ říká Miroslav Pelta, člen představenstva FK Jablonec.

Martin Doležal zůstává v Jablonci

„Předevčírem večer jsem byl v kontaktu s panem Jaroslavem Tvrdíkem a bavili jsme se o využití Martina Doležala ve Slavii Praha pro jarní část sezóny. Naše stanovisko, které jsme oznámili také Slavii, je v tuto chvíli takové, že Martin Doležal zůstává i v jarní části soutěže v dresu Jablonce,“ dodává Miroslav Pelta.