Aktualita
4
červen
2018

Tomáš Hübschman pokračuje v Jablonci!


Nejzkušenější hráč naší kabiny a kapitán týmu Tomáš Hübschman pokračuje v Jablonci! S klubem se dohodl na ročním pokračování!

Tomáš Hübschman v dresu Jablonce působí od roku 2014 a působení bývalého reprezentanta a vítěze Poháru UEFA bude na severu Čech pokračovat minimálně další jeden rok. Nový kontrakt vyprší 30. 6. 2019.

„V průběhu jara jsme se bavili s trenérem a trenér chtěl, abych pokračoval. Ja mu říkal, že se po sezoně budeme bavit. Zájem trenéra byl, zájem klubu taky a můj taky. Jediné, co se řešilo, jestli budu zdravý a jestli to má smysl ze sportovní stránky. Sešli jsme se po konci soutěže s panem Peltou a domluvili jsme se na prodloužení,“ říká k podpisu nové smlouvy kapitán Jablonce Tomáš Hübschman.

„Vedení mi řeklo, že je spokojené, já říkal to samé o Jablonci. Shodli jsme se na tom, že mě láká Evropská liga i nový herní model české ligy. Jsem rád, že můžu pokračovat. Měli jsme dobrou sezónu, jen je škoda poháru. Na druhou stranu jsem rád, že jsme v sobě po prohraném finále našli sílu a dostali se do skupiny Evropské ligy z domácí ligy. Dá se říct, že do září máme klid od kvalifikací. Málokdo s tím počítal, ale jsem rád, že se nám to podařilo,“ dodává šestatřicetiletý záložník Tomáš Hübschman.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.