Aktualita
27
květen
2019

Tomáš Hübschman prodloužil o další rok!


Kapitán našeho týmu Tomáš Hübschman svým podpisem prodloužil působení v Jablonci o další rok! Stávající kontrakt končil teď v létě a Tomáš nám bude dělat radost až do 30. června 2020!

Tomáš Hübschman tak v Jablonci odstartuje již svůj šestý rok od druhého příchodu na sever Čech. Za své dosavadní působení v Jablonci si náš kapitán připsal 157 zápasů v lize, ve kterých vstřelil také dva góly a nasbíral šest asistencí. V evropských pohárech startoval Tomáš Hübschman v deseti zápasech v dresu Jablonce.

„Všechno se to hezky sešlo. Jak jsem říkal dříve, musí se sejít tři věci – zdraví, výkonnost a motivace. To vše bylo a nevidím důvod, proč nepokračovat. A jsem rád, že má o mě klub nadále zájem. Díky tomu všemu jsme se po konci úspěšné sezóny dohodli na pokračování vcelku rychle,“ říká k prodloužení smlouvy kapitán Jablonce Tomáš Hübschman.

Tomáš Hübschman je odchovancem Sparty Praha, kde začal již v pěti letech. Prošel si všemi kategoriemi letenského týmu až do dospělého fotbalu. Svou ligovou premiéru zažil v barvách Jablonce v sezoně 2000/2001, když na severu Čech hostoval ze Sparty.

V Jablonci se stal nedílnou součástí sestavy týmu a vrátil se po sezoně zpět do Sparty. V roce 2004 odešel na desetileté angažmá do ukrajinského velkoklubu Šachtar Doněck, odkud se v roce 2014 vrátil do Jablonce. Při svém druhém působení v týmu na Střelnici se stal kapitánem mužstva a nyní ho čeká další sezóna v zeleném dresu.

Jsme rádi, že v našem klubu působí tak velký a zkušený hráč! Ať se ti daří, Tome!

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.