květen

Tomáš Hübschman prodloužil o další rok!

Kapitán našeho týmu Tomáš Hübschman svým podpisem prodloužil působení v Jablonci o další rok! Stávající kontrakt končil teď v létě a Tomáš nám bude dělat radost až do 30. června 2020!

Tomáš Hübschman tak v Jablonci odstartuje již svůj šestý rok od druhého příchodu na sever Čech. Za své dosavadní působení v Jablonci si náš kapitán připsal 157 zápasů v lize, ve kterých vstřelil také dva góly a nasbíral šest asistencí. V evropských pohárech startoval Tomáš Hübschman v deseti zápasech v dresu Jablonce.

„Všechno se to hezky sešlo. Jak jsem říkal dříve, musí se sejít tři věci – zdraví, výkonnost a motivace. To vše bylo a nevidím důvod, proč nepokračovat. A jsem rád, že má o mě klub nadále zájem. Díky tomu všemu jsme se po konci úspěšné sezóny dohodli na pokračování vcelku rychle,“ říká k prodloužení smlouvy kapitán Jablonce Tomáš Hübschman.

Tomáš Hübschman je odchovancem Sparty Praha, kde začal již v pěti letech. Prošel si všemi kategoriemi letenského týmu až do dospělého fotbalu. Svou ligovou premiéru zažil v barvách Jablonce v sezoně 2000/2001, když na severu Čech hostoval ze Sparty.

V Jablonci se stal nedílnou součástí sestavy týmu a vrátil se po sezoně zpět do Sparty. V roce 2004 odešel na desetileté angažmá do ukrajinského velkoklubu Šachtar Doněck, odkud se v roce 2014 vrátil do Jablonce. Při svém druhém působení v týmu na Střelnici se stal kapitánem mužstva a nyní ho čeká další sezóna v zeleném dresu.

Jsme rádi, že v našem klubu působí tak velký a zkušený hráč! Ať se ti daří, Tome!