Aktualita
12
listopad
2018

Trávník s Doležalem v české repre!


Michala Trávníka doplnil po nedělním zápase s Bohemians také útočník Martin Doležal! Trenér Jaroslav Šilhavý jej donominoval z pozice náhradníka.

Pro dva reprezentační zápasy českého národního týmu bude mít trenér Jaroslav Šilhavý k dispozici dva hráče z Jablonce! K již tradičnímu účastníkovi Michalu Trávníkovi přibude také útočník Martin Doležal! Ten dostal do národního A týmu pozvánku vůbec poprvé. "Samozřejmě jsem rád, že jsem se do nominace dostal, ale vůbec jsem to nečekal. Po zranění jsem odehrál asi dva zápasy, dařilo se mi střelecky a byl jsem mezi náhradníky v národním týmu. Je to zatím můj největší úspěch, když mě trenér Šilhavý teď povolal. Uvidíme, jestli mě trenér postaví a jestli dostanu šanci. Jsem za to moc rád, že můžu být s národním týmem," říká jablonecký útočník krátce po odjezdu na sraz národního týmu.

Český národní tým čekají dva zápasy. Nejprve přípravné utkání s Polskem ve čtvrtek 15. listopadu v Gdaňsku a následně v pondělí 19. listopadu v pražském Edenu v Lize národů UEFA proti Slovensku. A do boje tentokrát půjdou z našeho týmu opět dva hráči. "Je to pro mě lepší, že tam je Tráva (Michal Trávník), že tam nejsem sám z Jablonce. Ostatní znám buďto z televize, nebo když jsme se potkávali dřív před jejich odchodem do zahraničí. Jsem trochu nervózní, ale myslím si, že to bude v pohodě," věří jablonecký útočník, který naposledy dvěma góly pomohl k výhře 3:1 nad Bohemians Praha 1905.

S trenérem národního týmu Jaroslavem Šilhavým se Martin Doležal dobře zná ze společného působení v Jablonci. A proto se nebojí ani vzájemné spolupráce v národním týmu. "Trenér Šilhavý byl v Jablonci, hrál jsem pod ním a znám ho. Asi si dokážu představit, co chce hrát a co by ode mě mohl chtít na hřišti. Znám prakticky i celý realizační tým, takže v tomhle směru je to dobrý," vzpomíná na společné časy v Jablonci Martin Doležal.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.