Mládež
prosinec

Trenér David Breda Hodnotí podzimní část sezóny

Jablonecký starší dorost U18 přezimuje na šestém místě České divize dorostu. Jak hodnotí podzim trenér David Breda ?

V České divizi dorostu "U19" jsme po podzimní části skončili na šestém místě (15 zápasů, 9 výher, 1 remíza, 5 proher, skóre 77:26, 28 bodů), v zápasech nastoupilo celkem 44 hráčů ze všech našich dorosteneckých kategorií.

Ve většině zápasech jsme dokázali naplňovat náš herní záměr v aktivní kombinační hře (velký pohyb, mnoho přesných přihrávek, časté zakončení) a agresivní obranou.

Jarní část sezóny zahájíme 9. ledna, bude probíhat většinou v domácích podmínkách v Jablonci (hřiště, hala, crossfit, posilovna), zúčastníme se zimního turnaje mužů v Lomnici nad Popelkou a absolvujeme herní minisoustředění v Havlíčkově Brodě.

Do budoucna i nadále zůstává naším nejdůležitejším úkolem naučit jednotlivé hráče co nejvíc, aby byli co nejplatnější pro tým v dospělé kategorii.