Mládež
29
duben
2021

Trenéři mládeže připravili soutěž pro děti


Trenéři přípravek připravili nejmenší základu Fotbalové akademie Jablonec doplňkovou pohybovou aktivitu s názvem VLAJKY.

Od soboty 24. dubna připravili trenéři přípravek pro naší nejmenší základnu doplňkovou pohybovou aktivitu "Vlajky". Rozmístilo se 40 vlaječek FK Jablonec po Jablonci nad Nisou a okolí. Hráči mají za úkol dle indicií najít co největší počet. 

Pokud je vlajka nalezena, hráč se vyfotí s vlaječkou a číslem vlajky, následně odešle svému trenérovi a ten zadá do online tabulky jméno nálezce. Na zadaná místa můžou hráči vyrazit na kole, pěšky nebo při běhání. Dále své nálezy můžou sdílet na nově vytvořené facebookové skupině "Vlajky FA Jablonec".

"Tuto aktivitu jsme vymysleli ještě v době, kdy jsme nemohli být na hřišti. Po částečném spuštění tréninkového procesu jsme si řekli, že jí stejně uskutečníme. Myslím, že jsme udělali dobře, zatím máme jen pozitivní ohlasy ze všech stran a místo utkání mají kluci alespoň nějakou náplň na víkend. Kluky a holky to baví, předhánějí se, kdo bude mít víc vlajek, což je super. Dokonce se zapojilo i několik trenérů z akademie, kteří intenzivně hledají. Moc děkuji za skvělou součinnost přípravkových trenérům a trenérce, kteří se i v této době snaží dělat maximum pro naše děti. Určitě se podobnou akci chystáme udělat i ve větším formátu, například pro předškoláky z mateřských škol, či prvňáčky ve školách," říká k akci šéftrenér Marcel Belšan.

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.