Trio reprezentantů jde do akce!

Hned tři hráči z A týmu Jablonce by ve středu 24. března mohli zasáhnout do svých reprezentačních zápasů! Držte pěsti našim klukům na mezinárodní scéně.

Startuje EURO U21 s Liborem Holíkem!

Den D je tady. Česká reprezentace do 21 let vstoupí do evropského šampionátu ve Slovinsku a Maďarsku zápasem proti Itálii. Utkání začíná v 18:00 a zápas můžete sledovat v přímém přenosu na ČT Sport. V sestavě by podle očekávání neměl chybět náš pravý obránce Libor Holík.

Naposledy se podařilo na EURO U21 získat zlaté medaile v roce 2002 a byl u toho tehdy nás nynější kapitán Tomáš Hübschman. A právě tehdejší vítězové natočili vzkaz pro současné mladé hvězdy, které budou bojovat na evropském šampionátu o cennou trofej.

ve čtvrtek se pak můžete těšit na speciální rozhovor na dálku s Liborem Holíkem přímo v dějišti EURO U21. Na klubovém Instagramu bude ve čtvrtek 25. března od 19:00 instacall do Slovinska, kde s Liborem probereme zápas proti Itálii, zázemí na turnaji, organizaci, celkové dojmy z ME U21 a prostor bude také pro vaše dotazy.

Foto: FAČR

Slovensko povolalo Ivana Schranze

Národní tým Slovenska doplnil po vítězném derby s Libercem také útočník Ivan Schranz. Naše východní sousedy čeká kvalifikační boj o Mistrovství světa 2022 a ve středu 24. března se od 20:45 hodin hraje první duel na Kypru. Ivan Schranz má aktuálně velmi dobrou formu, tak uvidíme, jestli v kvalitním týmu Slovenska dostane prostor, aby se ukázal na hřišti a přidal třeba další gól v A týmu. Svůj první vstřelil v duelu s Českou republikou.

Vladimir Jovović v černohorském dresu

Reprezentace Černé Hory vstupuje do kvalifikace o Mistrovství světa 2022! Prvním soupeřem Černé Hory je Lotyšsko a utkání se hraje ve středu 24. března od 20:45 hodin. Vladimir Jovović na minulém srazu reprezentace zasahoval do zápasů sporadicky kvůli zdravotním komplikacím. Nyní je v plné kondici a v dobré formě. Uvidíme, zda se objeví v duelu proti Lotyšsku.¨

Foto: FSCG

Author Martin Bergman